Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen Cross motort ajanlanatok?

Milyen Cross motort ajanlanatok?

Figyelt kérdés

1500 eu m van ra, teljesen kezdo vagyok, bringaval downhill es freeride tapasztalataim vannak ami valjuk be,nem sok :D


20/F



2015. jún. 29. 01:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmilyet.Valami 125 2t endurot vegyél.Azzal megtanulod az alapokat.Aztán jöhet a cross.
2015. jún. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy kis előnyt jelent azért ha bringáztál.

Én először egy 80-as vagy nagyon max 125-ös crosst ajánlanék, 2 üteműt. 1500 euróból már kapsz elég jó példányokat. Nekem Honda CR 250-em van, eddig nagyon megvagyok elégedve vele, semmi nem romlott még el rajta, csak ugye rendszeres motorfelújitás. De azt ugye tudod, hogy akármilyen cross fenntartása nagyon drága. Lehet jobban jársz egy jó kis enduróval, ami akár rendszámot is kaphat. Igazából nekem is elég lenne egy Suzuki DR 650, csak ha már megvan a cross, akkor nem adom el, de ezen gondolkozz el.

2015. jún. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!