Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson új karburátorral miért...

Simson új karburátorral miért nem kap benzint?

Figyelt kérdés
Ma vettem rá egy új karbit, de ugyanaz a baja mint a régivel. Beindul, egy rövid ideig megy, majd megáll. Nincs tele a benzincső benzinnel sosem teljesen, mindig hiányzik belőle. Mikor lehúzom a karbiról akkor folyik rendesen a csőből a benzin, s miután visszadugom, megint eláll a folyás, de ugyanúgy nem indul. Ha mégis akkor egy idő után megful, menetközben is néha-néha kap benzint, szinte rángat régi, és új karbival egyaránt, már levettem a légszűrő gumit is hátha, de nem. Illetve nem füstöl nagyon, és van benne benzin is. Ötlete van esetleg valakinek? :S

2015. júl. 1. 00:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Az úszószintet állítsd be, akkkor jó lesz.
2015. júl. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 S70E ***** válasza:
Hali!Azért nekem kicsit gyanús,hogy 2 karbival is ugyanazt a tünetet mutatja...Előfordulhat,hogy nem folyik át elegendő benzin a csapon,ha van egy kis dugulás benne.Ezt úgy tudod megnézni,hogy amikor menet közben megáll,akkor rögtön elzárod a csapot és megnézed mennyi benya van a karbiban.Ha van benne elég akkor nem a karbi a ludas.
2015. júl. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a tankba a , a benzincsapba van szűrő azokat nézd meg!
2015. júl. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a csőbe a levegő az nem gond! azon ne idegeskedj!
2015. júl. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ellenőriztem a benzint de akadálymentesen folyik a karburátorban. Főtengely szimeringen gondolkodtam, de a gyújtás oldalival nem volt gond. Megeshet hogy a bal oldalin keresztül kapná a sok olajat?
2015. júl. 6. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!