Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől pörög a alapjáraton a...

Mitől pörög a alapjáraton a motor?

Figyelt kérdés
A map szenzor cserélve lett, elméletileg nincs fals levegő, és a léptető motor is jó! A kérdésem a következő lenne: egy 1999 decemberi suzuki swiftről (léptető motoros) lenne szó- indítás után az alapjárat felpörög és csak lassan esik vissza, majd minimális gázadásnál kb.2000-es fordulaton játszik és megint lassan esik vissza; menet közben állandóan 2000 körül pörög (szinte gázadás nélkül lehet vele közlekedni)?!

2015. júl. 1. 06:50
 1/6 A kérdező kommentje:
A benzinszivattyú hibája okozhatja ezt???
2015. júl. 1. 09:03
 2/6 A kérdező kommentje:
Vagy a fojtószelep???
2015. júl. 2. 11:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Bár én Asta tulajdonos vagyok és nem ismerem jól a Suzukikat, szerintem az alapjárati motor van beszorulva (már ha van olyan).
2015. júl. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pontosan nem tudom, mert a "szekér" nem kommunikál a számítógéppel, előző tulaja biztos megbabrálta ... ezért kérdezném, hogy valaki nem járt-e így- ne kelljen sötétben tapogatózni!
2015. júl. 7. 06:32
 5/6 anonim ***** válasza:
hőfok jeladó változó ellenállású. lehúzod hidegen a csatit róla,megméred az ellenállást,majd melegedő motornál is többször rámérsz test és mind 2 kapocs közt,ha mindkettőn változó az ellenállás akkor az jó. mind 2 esetben test-kapocs közt mérj, ne kapocs-kapocs
2015. júl. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a két választ, sikerült megoldanom a hibát! A fojtószelep állás potméterén kellett állítani .... sokan nem gondoltak erre- köztük én sem!!! De úgy néz ki, most minden jó!!!
2015. júl. 14. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!