Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A motoromban olajcserét...

A motoromban olajcserét csináltam és olajcsere után a motor zörögni kezdett. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
2015. júl. 3. 14:28
 1/8 anonim válasza:
Azért mert szar a motor
2015. júl. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen Motor, milyen olaj, hogy csináltad a cserét
2015. júl. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A motor Viper R2 ,az olaj XADO 10W-40 4T. Hát ugy csináltam hogy melegen leengedtem az olajat vártam hogy kicsepegjen, aztán bele öntöttem az újjat és ennyi.A motor az kinai azt tudom de az olajcsere előtt semmilyen hangot nem hallottam.
2015. júl. 3. 14:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy hidrós-e ezeknek a szelepemelése. Ha oda nem jut elég olaj, az kelepelhet, mást nem tudok elképzelni, ami összefüggne így a cserével. Ahogy cserélted a rendben van úgy.
2015. júl. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az olajcsere után jártam vele 60 KM-t. Ugy hallom hogy mint ha kezdene elfele mulni. Az nem lehet hogy más olaj van benne és más a kenése ezért volt egy kicsit furcsa a hangja? Amugy nagyon szépen köszönöm a válaszodat. :)
2015. júl. 3. 15:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy hallani kéne. A kollégám mondaná, hogy így csak kávézaccból jósolok.:)
2015. júl. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy arra gondolsz-e, de amikor a kocsin olajcserét csinálunk, akkor az első indításnál csörög-csattog egy pillanatig, mivel akkor még nincs megfelelő kenés. De az pár másodperc múlva elmúlik.
2015. júl. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát már mentem vele 75 km az olajcsere után, ugy hallom hogy már mintha mullna elfele, de még mindig hallani.
2015. júl. 3. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!