Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnek egy mercedes e 270...

Szeretnek egy mercedes e 270 et venni 2002 evjarat ceh orszagbol vennem 1.200. 000 ft 433000 km manualis 6 sebeseges valto-val szerintetek?

Figyelt kérdés
2015. júl. 3. 17:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát, állapotról nem tudunk véleményt mondani, de az a 433.000km nem kevés, szóval ha csak nem volt kíméletes a gazdája itt már nagyon sok hiba előjöhet.
2015. júl. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát nem is tudom, kicsit sokat kér érte, ezt nem a km miatt mondom, hanem azért, mert a Merci egyik legrosszabb modelljéről van szó, ami igazából nem annyira rossz, de valóban nagyon hajlamos a rozsdára.

Ha 1 millára vagy az alá engedi az árat, akkor nagyon megérné, főeg ha fullosabb verzió. 3800 euróért már Németben találtam 2004-est, azaz az újabb modellt, ugyanennyi kilóméterrel, szóval azért is mondom, hogy sok az 1,2 millió.

2015. júl. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Csak ha hozzáértő szerelő is megnézte és rábólintott.
2015. júl. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Akinek ez a kilométerállás sok, az vegyen 200-ra visszatekertet! Ez legalább valós, mivel ennyit senki nem hagy benne, ha tekeri.


A többi csak sokkal többet futott ennél. Azokat vagy visszatekerik 200-ra, vagy úgy van bennük 200, hogy már egyszer átfordult.


Szóval ha jó állapotú, abszolút érdemes megvenni, de mutass róla képeket!

2015. júl. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
[link] utolso kepeket kertel tessek szerintem nagyon jol nez ki
2015. júl. 5. 00:27
 6/13 A kérdező kommentje:
szerintem is amelykben keves kilometer van az vissza van tekerve
2015. júl. 5. 00:31
 7/13 anonim ***** válasza:
Képeken így tényleg szép állapotúnak néz ki, de ettől független egy szakembert nem árt vinni, már csak igazából elvinni vele egy probaútra, ha van valaki komolyabb gond akkor ki lehet szúrni.
2015. júl. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Na ez tényleg gyönyörű. Csak azt kéne tudni mit húztak vele a kampón. Meg minek van rajta 4 kipufogó. Azokon vajon füst is jön ki, vagy csak kamu? Az ilyet speciel sohasem értettem, hogy egy amúgy is nagyon komoly autóra miért kell ilyen cuccokat tenni, hogy mégkomolyabbnak higyjék. Mondjuk nem a legkissebb motoros, hanem 177 lóerős, de akkor is messze van az AMG-től. De tényleg nem értem ezt, mivel gyönyörű autó, senki nem tekint hátrányosan egy ilyen autó tulajára, hogy nem AMG-t vett.
2015. júl. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jaa, hogy ez már az újabbik modell, nem is a régi rozsdásodó. Igy főnyeremény az autó.
2015. júl. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 4165SLT ***** válasza:
Az 1,2 az 1,5 lesz mire az udvarra áll. A 612es motor jó. Sprinterben millió km felett futnak. Viszont ne csak egyet nézz ki. Ha kimész és mégse tetszik, elszórtál 100ezret a semmire. Ha ott vagy, persze más.
2015. júl. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!