Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti milyen autót tuningolnátok...

Ti milyen autót tuningolnátok fel? A tuningba értsétek bele a külső teljes feluljítását is (spoiler, küszöb, ablak, kerék, kormány stb). A belsőhöz pedig a nitro a turbo. Menyibe kerülne és oldalakat linkelnétek?

Figyelt kérdés

2015. júl. 4. 14:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nehéz egy ilyen kérdést komolyan venni.. Mi az elképzelés? Japán? Német? Francia? :DDDDDDDD

Én egy Suprával kezdenék neki.. Vételár plusz felújítás plusz body kitt plusz nagyobb turbó, befecskendezők, sport kipuffrendszer, tuning vezérműtengely, "nitró", sportfutómű, minőségi felnik és gumik, attól függően miből mennyire jó minőséget veszel, talán 10 millából megáll, plusz az ember aki mindezt beállítja.. de abból, ahogy ezt a kérdést feltetted, olyan mértékű tudatlanságra következtetek, hogy egy 15 éves álmodozóra tudok gondolni. Akkor viszont olcsóbb a Need for Speed-del játszani.

Plusz egy ilyen autó élettartama jó, ha 100 000 km és a fenntartása is súlyos pénzekbe kerül.

2015. júl. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Már készen,tuningolva venném.


https://www.youtube.com/watch?v=JFdVewhJ3OI

2015. júl. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egykilenc tédéji motoros Gófot, mer' az a legjobb ótó a világon. Azzal kezdeném, hogy füstöljön jól. Esetleg boyracerek által háromszor rommá tört, porrá rohadt, üvegszálas kittből összetákolt Civic vagy CRX jöhet még szóba, mer' azok is igen menők.
2015. júl. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 veterán vas ***** válasza:

Egy újból és újból felvetődő kérdés, a 14-16 év körüli, unatkozó nagyfiúk által kedvelt témakörből.....


Süt a nap, miért nem inkább strandolsz vagy csajozol, esetleg bringázol? :)

2015. júl. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Kedves veterán vas 27éves vagyok es nekem mar irthon megvan mindenem vagyis nitro stb.Csak a kocsi kéne es nem tudom milyen legyen...
2015. júl. 6. 11:04
 6/16 veterán vas ***** válasza:

Na ettől nagyobb marhaságot már nem is írhattál volna. Ha az életben egyszer jártál volna autóépítő műhelyben, tudhatnád, hogy az alkatrészek megvásárlása és előkészítése mindig az adott autó típushoz kell, hogy alkalmazkodjon. Jól értem, hogy Te -már roppant előrelátó módon- mindent megvásároltál? Igaz, azt még nem tudod, hogy milyen típusú, felépítésű, hány köbcentis autót fogsz vásárolni, de minden passzolni fog. Hááát hogyne. Ez az a boldog állapot, amikor a gombhoz veszel egy nagykabátot.

Ügyes vagy!

/de lehet hogy csak hazudós/ :)

2015. júl. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Veteran vas a nitro megvan csak be kell szereltetni es kesz azt barmikor meglehet venni 😉
2015. júl. 6. 23:07
 8/16 veterán vas ***** válasza:

Tényleg klinikai eset vagy. Egyszer azt írod, hogy mindent megvettél. Amikor visszakérdezek azt írod, bármikor meg lehet venni.

Legalább odáig juss már el, hogy valami logika legyen a hazudozásaidban. Vagy annyira elborult az elméd, hogy az sem számít mit írtál 1 órával ezelőtt?

"vettem turbonitrot, meg még fogok venni nitroturbót is, de sok-sok spoilerrel"


Asszem, ezt hívják sírvaröhögős sufnituningnak. :)

2015. júl. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Jolvan kisfiam sztm te diszlexias vagy vagy valami nem erted oldal lenyeget ha nem a kerdesere valaszolsz akkor ne irj az oldalnak ez a lenyege.
2015. júl. 8. 11:05
 10/16 veterán vas ***** válasza:

Az alábbiakra próbáltam utalni:


tegnapelőtt az #5 válaszod:

"..nekem már itthon megvan mindenem, vagyis nitro stb..."


tegnapelőtt a #7 válaszod:

"..azt bármikor meglehet venni.."


Igaz, hogy a két válasz között csak 10 óra telt el, az viszont feltűnt, hogy előbb volt a "megvan" aztán a "meg lehet venni".


Ha erre a nyilvánvaló baklövésedre, csak pofátlansággal tudsz válaszolni, akkor az Téged minősít. :(

2015. júl. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!