Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benzines autónál a tolatás...

Benzines autónál a tolatás mennyivel különbözik a dízelestől?

Figyelt kérdés
Ugy értem ott is csak a kumpulggal szabályozzuk, vagy muszáj gázt is adagolni....

2015. júl. 6. 08:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%

Miért kéne gázt adni?

Két perc megtanulni kuplunggal elindulni benzinessel.

2015. júl. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Ugyanannyiban különbözik, mint előremenetben.


Tanulóként lehet bohóckodni gázpedál nélkül, de a való életben mindegyiknél nyomni fogod a gázt, hogy haladj is. Igen, parkolásnál is

2015. júl. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Dieselnek is KELL gázt ADNI!!!
2015. júl. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
előttem szólóknál a pont.
2015. júl. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

A kérdésből ítélve a jogsin még most szárad a pecsét.

Egyéni véleményem szerint az első választ felejtsd el. Persze, hogy lehet gáz nélkül indulni egy benzinessel, de egy benzinesnek abban a tartományban nincs nyomatéka. Csak kínzod a motort.

Egyébként meg teljesen mindegy, hogy milyen idegen autóba ülsz. Mindegyik más és más. Még egy rutinos sofőrnek is kell egy kis idő, mire megszokja. A tolatást egyébként mindig lassan csináljuk, így egy ismeretlen autónál is érezni fogod, hogy hogyan használd a pedálokat. A próba fékről az első indulásnál viszont ne feledkezz meg. tud ám kellemetlen meglepetést okozni, ha gyengébb vagy erősebb mint amihez szokva vagy.

2015. júl. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Egy autó olyan mint a nő...csak érzéssel, finoman.
2015. júl. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Egy időben az volt a feladatom, hogy a céghez sofőrnek belépőkről állapítsam meg, saccperkábé hogy vezetnek.


a tesztautóval egy kis udvarban parkoltam, ahonnan csak tolatva lehetett kinemmi...


na, számtalan variációt láttam a kuplung-gáz kezelésből.

számomra az volt a legfontosabb, hogy miként kezel a versenyző egy általa még nem látott típust.

soha nem szóltam, ha valakinél némi megtorpanás volt tolatáskor, vagy induláskor..na jó, az ötödik indítózás után már kértem, hogy picit több gázt.

2015. júl. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

"na jó, az ötödik indítózás után már kértem, hogy picit több gázt"

Ez tetszett! :D

2015. júl. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%

Hivatásos sofőr akinek ötödik indítózás után sikerült tolatni???

Komoly cég, felelősségteljes munkakör, nehéz felvételi követelmények.... :)

2015. júl. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
Egy nagyobb benzinessel el lehet indulni gázadás nélkül is ha csak gurulni akar az ember, de relative kissebb dízel és benzinmotoroknál azért alapjáraton tuti nincs elég nyomaték, hogy megmozdítsa a kocsit, vagy maximum ha fél órát játszik az ember a kuplunggal.
2015. júl. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!