Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megbűntettek gyorshajtásért...

Megbűntettek gyorshajtásért 40. 000 Ft-al, mint külföldi román állampolgárt. A rendőr azt mondta kitiltanak az országból ha nem fizetem ki 30 napon belül!?

Figyelt kérdés
A helyszinen kaptam sárga csekket, de azt nem tudom kifizetni, mert belföldi. Ez a kitiltás amúgy igaz? Van tapasztalatotok? Külföldre kiküldik ha nem fizetem be? Amúgy meg hogy tudom, ha egyszer belföldi csekk? Utalni tudok, de ahhoz most haza kell mennem Romániába.
2015. júl. 11. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm! Ha jól látom, magyar vagy! De ez nem változtat semmin. Beballagsz egy postára (hiszen jársz az országunkban), és befizeted. Nem kell értetlenkedni, én is fizettem Romániában büntetést. Igen schimb valutar, de ezt te is tudod. A kitiltás igaz, egy idő után átkerül az országos rendszerbe, és a határon majd azt mondják: Fizesd be, aztán beléphetsz.
2015. júl. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%
Mit mondanak a határon? Ahányszor mutatom a személyimet nem kapok C típusú nemzetbiztonsági átvilágítást, csakhogy nem nyilvánvaló hamisítvány, vagy embercsempész.
2015. júl. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Postán voltam és ott mondták, hogy nem lehet belföldi csekkel és külföldi lakcimmel fizetni. Belföldi lakcimem nincsen. Akkor most, ha a külföldi cimet irok a csekkre azt elfogadják?
2015. júl. 11. 18:21
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyébként meg már fizettem be néhány csekket (nem bűntetést) és semikor nem fogadták el a külföldi lakcimet, mindig keresnem kellett vkit. Ettől most szeretnék eltekinteni.
2015. júl. 11. 18:28
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Rossz duma!!! Kamionsofőr vagyok, és fizettem már be csekket a szlovák kollégámnak, aki nem tudott magyarul! De a múlt hónapban egy lengyelnek fizettem be( pontosabban segítettem) egy 160.000-es csekket.


Vagyis: sétálj be, fizesd be, és ennyi.

2015. júl. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem a duma rossz, ti azt nem értitek, hogy magyarázzátok már el nekem mit, hogyan töltsek akkor ki a csekken!

A rendőr az irányitószámhoz nem irt semmit, csak mellé egy RO-t, akkor ha ugyanúgy kitöltöm, mint a rendőr az okés?

2015. júl. 11. 18:39
 7/10 anonim ***** válasza:
9%

Nem is értem. A postán senki nem fog tőled kérni okmányokat.


Így néz ki egy sárga csekk:


Ugye egy részét előre kitöltötte a rendőr, az adataid helyét meg kitöltöd BÁRMILYEN baromsággal. Ugyanis a rendőrség könyveléskor csak és kizárólag a befizető azonosítót fogja nézni, nem érdekli őket, hogy milyen címet írsz be. Az csak akkor fontos, ha esetleg vissza akarnának valamit utalni - de nyugi, a rendőrség nem akar majd visszautalni semmit :)


Írd rá a neved meg egy fake (magyar) címet oszt' jónapot.

2015. júl. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2015. júl. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

okés megvan :)

köszi utolsó

2015. júl. 11. 19:12
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges kamu címet írni, nyugodtam írhatod a saját címedet ha nem szégyelled!
2015. júl. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!