Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudok otthon készíteni...

Hogyan tudok otthon készíteni autó illatósítót?

Figyelt kérdés
olyat szeretnék ami esetleg parfümmel illatosított

2015. júl. 12. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Konkrét tanácsot nem tudok adni. Én pl filc anyagból vágnék ki pl egy kártyalap mérető téglalapot és arra csöpögtetnék illatosítót, amikkel asszony kikerget a világból, biztos tudod, amiket vízbe csepegtetnek, aztán gyertyát raknak alá.
2015. júl. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Vizéli László ***** válasza:
100%
Én AirWick illatosítókat csomagoló cégnél dolgozom. Ha van éppen valami autóillatosítóm ami kifogyott, néha AirWick illatosítóval töltöm fel. Nem teljesen olyan az intenzitása mint a rendes autós illatosítónak, de nem olyan vészes. Próbálkozhatsz olyan illőolajos keverékkel is amit az első válaszoló adott.
2015. júl. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

egyik ebédre eszel jó sok bablevest,majd az este folyamán belefingasz egy palackba és mikor a kocsiba beülsz egy pillanatra kinyitod majd visszazárod.

jópár alkalomra elég tud lenni a palacknyi anyag,ha sok bablevest ettél ebédkor.

2015. júl. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2015. júl. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egyszerű, kimosol egy ami pur autóillatostót, az üvegcsét felöntöd valódi parfümmel, nekem 100 milliis parfüm volt 35 ezer ft, nem tudom mennyi megy bele, 5 millis kb, és az elég 1 hónapig, és valódi parfüm illat lesz.
2015. júl. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!