Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha az orvosi alkalmassági...

Ha az orvosi alkalmassági véleményen az szerepel: a legközelebbi vizsgálat időpontja 2024. , akkor a jogosítvány hátlapján az érvényességi kategóriában (B kat.11. pont) miért 2019. áll?

Figyelt kérdés

2015. júl. 14. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?

Gondolom 2104-ben lett kiállítva az alkalmassági, de a 40 év fölöttieknél már csak 5 évig érvényes a vezetői engedély.

2015. júl. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tavaly voltam 37.
2015. júl. 14. 18:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Az orvosi alkalmasságin van ugyan egy következő vizsgálat ideje rovat, de mellette a jobb oldalon van egy érvényesség ... év rovat is. Az alapján készítik el a jogsidat. Ha elszúrta a doki (velem is történt már ilyen), akkor bizony 2019-ben mehetsz (és fizethetsz) újra.
2015. júl. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akárhogy nézem, az orvosimon nincs másik rovat az érvényességről. (korábban csak 5 évre adta meg, de most 10-re) Én az okmányirodára gon

doltam, hogy elrontották...

2015. júl. 14. 18:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocs, hülyeséget írtam, kevertem a fegyvertartásihoz való orvosival.


Így bizonyára az okmányirodában rontották el, ha ráérsz nézz utána valamelyik okmányirodában.

2015. júl. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!