Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért fúj mindig port (esetleg...

Miért fúj mindig port (esetleg falevelet) a kocsim szellőzője?

Figyelt kérdés
Suzuki Swift 1.0 - amikor bekapcsolom a szellőzést (télen a fűtést) mindig mikor elindul, egy szép adag port (és leveleket fúj be). Pollenszűrő cseréje megoldja ezt a problémát?

2015. júl. 15. 16:55
 1/6 anonim válasza:
Azért mert nincs benne pollenszűrő. Azt nem tudom, hogy gyárilag van e benne pillenszűrő. Ha gyárilag van benne, akkor az előző gazdája nem akart rá költeni. Ha nincs gyárilag benne, akkor az fújni is fogja a csatornákban felgyülemlett port, és a beszálló faleveleket is. Nekem lada samarám van, ugyan ez a probláma.. de én leszarom :D
2015. júl. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van benne pollenszűrő, és én cseréltem utoljára kb 40ezer km-el ezelőtt... Azt hiszem eljött az ideje az újabb cserének :D
2015. júl. 15. 17:26
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A falevél hogy tud átmenni a pollenszűrőn? Vagy tényleg nincs, vagy van, de össze van gyűrődve és mellette egy menyét is beférne.
2015. júl. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megnéztem a helyzetet... :D Nem csak, hogy össze van gyűrődve, még lyukas is :D holnap veszek egy újat és kicserélem
2015. júl. 15. 18:25
 5/6 anonim válasza:
Ha van benne, az nem ereszti át neked a levelet. valamit nem jól csináltál :D vagy kicsit a szűrő, vagy valahol fars levegőt szívhat, ahol átmegy a lom.
2015. júl. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A pollenszűrő cseréje megoldja (erre most már rájöttél), de van más trükk is. A fűtőradiátor és a klíma hőcserélője ugyanis nem csak a hűtésért és fűtésért felel, hanem kis hazánk élővilágának bemutatására is kiváló. Ha nincs pollenszűrő vagy lyukas, ezekben a radiátorokban eszméletlen mennyiségű por, falevél, döglött bogár, virág és egyéb tud megülni, amiket a szellőzőventillátor készségesen benyom a fúvókákon át.
2015. júl. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!