Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autó alkatrészei részletesen?

Az autó alkatrészei részletesen?

Figyelt kérdés
Tudnátok nekem olyan oldalt vagy forrásanyagot ahol az autó összes alkatrészét felsorolják motortól kezdve minden? Csak nagyvonalakban találok anyagokat, részletes forrást tudna nekem valaki mutatni?

2015. júl. 15. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
összeszedve nem nagyon vagy csak a főbb részek én itt tanultam meg az autók alkatrészeit mivel jött a kérdés abból tudtam hogy mit okoz az a hibás alkatrész és utána rögtön rákerestem gugliban hogy többet tudjak meg róla és ez így ment az autó összes alkatrészén át aztán később már bátran mertem hozzányúlni a kucsihoz továbbá ajánlom az autóalkatrésszel foglalkozó oldalakt pl unix ott beállítasz egy népszerű kocsit pl f astra és végignézed az alkatrészeket és guglival összhangban megtanulod
2015. júl. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Beviz Elek ***** válasza:
Milyen típusú autó?
2015. júl. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Beviz Elek ***** válasza:
2015. júl. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyenkor a fogalomtárral szoktam kezdeni. Ilyen dolgok vannak benne:

[link]

[link]

[link]


Itt van az egész:

[link]

2015. júl. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
elavultak a linkek, hol találnam meg az összes alkatészt?
2017. nov. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!