Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinroad xt50q vélemény?

Kinroad xt50q vélemény?

Figyelt kérdés

2015. júl. 16. 22:04
 1/3 anonim válasza:

Üdv!

Kínai motor, de Honda licenc alapján készült a blokk, így ha rossz minőségű lenne, akkor a Honda nem is engedné piacra dobni, hisz az már őket is minősítené (ez alapján már nem lehet nagy gáz vele).

De saját véleményem: (nekem van ilyen motorom már 4 éve így tapasztalati véleményem van):

Király motor! A 4 év alatt semmi komoly hibája nem volt (olaj csere, egyetlen egyszer cseréltem gyertyát, meg ilyen kis nyimnyam problémák voltak ami minden motornál kijön egy idő után... lánc csere, meg ilyesmi). 4 éve van, 17.000km és kutya baja. Rekordom egy nap alatt 450km, ami egy 50ccm-hez képest nagyon is király teljesítmény! Semmi baja nem volt. Hegyen mentem fölfelé, kaptatón, lefelé száguldva..... nem volt semmi gond. Csak ajánlani tudom! Utazósebessége 55-60km/h. Max 80-at húz, de mentem már vele 100-al is hegyről lefelé :D

Viszont mivel csak 50ccm, így a motoros találkozós felvonulásokon kívül ne szállíts rajta másokat :D

Amennyiben vásárolsz a közeljövőben, adok egy kis tippet a tuninghoz (optikai): a kipuff végét fúrd ki vagy 6-8 lyukkal és a gyári légszűrő dobot cseréld le egy sport légszűrőre. Állat hangja lesz :D

Ja és a fogyasztása csak 1.5l/100km.....

Itt van egy kis bemutató videóm:

https://www.youtube.com/watch?v=U0iAa0OeRE4


Sok sikert hozzá és baleset menteset! és remélem találkozunk motoros talikon is :D

2015. aug. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Alkatrészt hol tudsz venni hozzá? Kata
2020. febr. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Láncot, lánckereket hol vettél hozzá?
2020. febr. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!