Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak suzuki swift 1....

Első autónak suzuki swift 1. 0 gl vagy egy jó állapotú volkswagen 1300?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén a szívem a volkswagen bogar felé hajt.Gyerekkorom óta szeretnék egy ilyen gépet,bár a suzuki biztos kedvezőbb árban van,és a fenntartása is olcsóbb lehet.

Elég nagy hipszter vagyok ezt tudni kell rólam.



2015. júl. 17. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
A Bogár nem kezdőknek való vas. Vegyél inkább Suzukit. (na, ezt se gondoltam, hogy valaha ezt fogom tanácsolni.)
2015. júl. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 joco5582 ***** válasza:
81%

Egyetértek. Szép nagyon a Bogár, de jó állapotút Suzuki árában már nem igen lehet találni. Az a baj, hogy nagyon tud rohadni mindenhol, és ami látszik csak a felszín.

Ha van egy jó karosszériás ismerősöd, és belekalkulálsz félévente, évente egy kisebb felújítást akkor miért ne?

De a legtöbbünk megveszi, szán még rá egy keveset majd használni akarja. Na ez pont nem olyan. Megveszed és folyamatosan tolod be a pénzt. Ha nem szétporlad.

Remélem segít,

2015. júl. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

szia.

a suzukit vedd meg. egy 1300-as is jó lehet, ha kimondottan kalandvágyó vagy..van otthon akna, kis műhely,stb..azt hagyd a bátrabbaknak...

a suzukival is kell szöszmötölni, de az nem vészes.nekem volt egy automata ezresem, hét évig használtam. hibátlan.

2015. júl. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
nem hallottam még olyan hipszterről, aki szeretett (vagy tudott) volna autót szerelni, ezért én is a swiftet ajánlanám
2015. júl. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1300-as nem épp kezdő autó, főleg nem árt ha otthon is karban tudod tartani, különben gyakori vendég leszel a szervízben.
2015. júl. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
23%

Én Bogárral kezdtem anno, (20 évesen első autó '97-ben)volt 3 is egyidőben és 10 évig hajtottam őket gond nélkűl. Igaz, mindegyiket jó állapotban vettem igy csak minimális karbantartást igényeltek, és jó állapotban is adtam el őket(külföldre költöztem egyébként eszembe se jutott volna),másszóval nekem a bogarazás egy olcsó hobbi volt. De ha nem értesz hozzá, csúnyán mellé lehet nyúlni. Kérj segitséget a M.O-i bogarasok klubjától és próbálj beszerezni egy szépen karbantartott egyedet. Nem reklámot akarok csinálni az autonak, mert nem érdekel hogy mit gondolnak vagy mondanak róla az emberek, de ha a szived a vw-hez húz, akkor vegyél azt. Nemtudom mennyi egy használt Suzuki ára, de élményben a suzuki a fasorban sincs a bogárhoz képest. Egy classic vw az szerelem, a racionális érvek már rég elfogytak, a 'zsuzsika' meg egy szintén agyonüthetetlen valami csak istentelen unalmas.

Addig bogarazz amig fiatal vagy. Ja, és ne halgass a suzukisokra:) Én már ki is néztem egy '68-as 1500-öst magamnak, mert ásitok ha ránézek egy átlag mai autóra. (mazdám van, kell egy hobby veterán)

U.I:ismétlem, állapotot veszel. Ha az egy jó 1200-es vagy éppen 1600-os, ne tétovázz. Hagyd meg a 'zsuskát' a megcsömörlött 40-es éveidre:)

2015. júl. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!