Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Véleményekre tapasztalatokrs...

Véleményekre tapasztalatokrs lenne szükségem a 2,5 5hengeres TDI 140 lóerős motorral szerelt autók talajdonosaitól és hozzá értőktől?

Figyelt kérdés

Megbízhatósága,tartossága milyen?

Vezérlés cseréje olajcseréje szűrők cseréje drága?

Fogyasztása hogy alakul?

Miket kell a vásárlás előtt feltétlen ellenőrizni ami jellemző hogy hibás lehet?

Amit én néztem az 4 sebességes autómata váltóval van szerelve Overdrive fokozattal tempomattal.



#5 tdi 5 henger
2015. júl. 18. 12:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
típus,gyártmány,évjárat?
2015. júl. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Amit én néztem amiért érdekelnének a infok az egy Volvo S70 1998.02 havi gyártmány.
2015. júl. 18. 14:06
 3/13 A kérdező kommentje:

2,5 Tdi 5hengeres 4 sebességes automata overdrive winter.

Gyönyörű hangja van neki nagyon a motortere is igényes.Látszik hogy nem volt állandoan szerelgetve kokányolva.

2015. júl. 18. 14:09
 4/13 anonim ***** válasza:

Én a 2,4-es 5 hengeres 215 LE-ről tudok nyilatkozni (Volvo XC60), az hibátlan motor.

Hihetetlen dimnamikusan mozgatja ezt a monstrumot és gyönyörű hangja van.

Audi Q7 3.0 TDI és előző BMW X5 3.0d és ezek alatti kocsik nem ellenfél neki.

2015. júl. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és ami a lényeg: nyomaték 420 NM
2015. júl. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Alapból ott az a része, hogy Volvo, azokat általában nem azok veszik akik gyepálni akarják, legalábbis eddig nem sok olyan Volvost láttam aki úgy ment mint pár másik márkánál az átlag. Szóval ez már egy jó alap. :D
2015. júl. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%

Ez az Audi és VW közös motorja, amiből a Volvo is kapott.

Ez van az újabb T4-ekben és a régi fajta A6-okban.

A térképről lemennek ezek hibátlanul, millió km-t simán futnak csak olajcserével.

Egy Volvo elképzelhető, hogy nem is volt olyan sokat hajtva, igy egész jó vétel lehet. Vezérlés és többi kötelezők átlagos árban vannak. Az automata váltó hibafottás lehet, de ha jól működik, nem rángat, akkor nem lesz gond.

2015. júl. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"A térképről lemennek ezek hibátlanul, millió km-t simán futnak csak olajcserével."

Haverom ezért szív vele a C4 A6 Avantban :D


Amúgy tényleg egy jó motor, a volvonál a váltó szokott inkább nyűgös lenni.

2015. júl. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Este ki probáltam a Volvo S70 est. 1998.02 havi gyártmány.

Gyönyörű hangja van. A váltoja észrevétlenül váltja a fokozatokat semmi szünet nélkül egyfolytában gyorsul.

A belső tér korához képest gyönyörű jég hideg klimája van minden működik benne ami elektromos.A kormány sincs meg kopva benne.

218000kmter ir az ora benne de tudom ez lehet tekerve is bár a kocsi esztétikája kívül belül igazolhatja ezt a km ter ora állást.

Nagyon el indul ha gázba merek taposni de inkább az auto ismerete nélkül nem hajtottam meg csak kocsikáztam. Nagyon kényelmes és bem versenyzésre veszem. :)

2015. júl. 19. 13:36
 10/13 A kérdező kommentje:

Valószínűleg nagyon gondos lehettett rá az előző tulaja mert nincs meghuzgálva törve sehol és szervizelt volt mindeig.

Ha tudnék ide fényképet fel tölteni szivesen fel tennék 2 3 at hogy meg nézhessétek.

Nekem szerelem 5 küllős könnyű fémfelni jol mutat.

Kell rá költenie majd azt tapasztaltam a féket bisztos javitani kell mi hamarabb mert kicsit hullámosak a tárcsák.Vezérlés szett csere lesz meg olajakat bisztos minden képp le cserélem még a váltoban is.

Remélem 20 évig el visz melózni kényelmesen.

2015. júl. 19. 13:42
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!