Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok, ha városban...

Norbi658441 kérdése:

Mit gondoltok, ha városban egy robogós papucsban vezet?

Figyelt kérdés
Mert ugyebár ilyen 35+fokokban a cipő elég meleg,szandál csúnya,és már csak a papucs maradt,szerintetek?

2015. júl. 20. 12:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem veszélyes,mert megcsúszik a lábad vagy akármi.Szerintem inkább valami zárt jól szellőző cipő kéne.Amúgy kösz hogy értesítettél,hogy otthon milyen meleg van.
2015. júl. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
papucs nincsen benne semmi én is szoktam!
2015. júl. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nezopont kerdese, a papucs szerintem sokkal idetlenebb, mint a szandal.
2015. júl. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szandált és papucsot egyaránt nem illik vezetéshez használni. Kolléganőmnek így lett balesete, beakad az eleje és hátulról telibe kapták, mert vészfékezett...

Persze a másik is hibás volt a követési távolság miatt.

2015. júl. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
teljesen jó, amíg nem esel el...
2015. júl. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jó,most beakadt a papucsa,de ez nem autó,hanem robogó,ahol csak a lábnak annyi szerepe van,hogy amikor megállok támasztjam a motort,és ennyi,mert jó autóban veszélyesebb papucsban,magassarkúban vezetni,mert ha ott lecsúszik a fékről a lábad,akkor szevassz,de robogón azt a munkát is kézzel végzed.
2015. júl. 20. 14:15
 7/12 anonim ***** válasza:
Oksa sosem volt motorom :-) Szerintem inkább olyan szempontból gáz, hogy elhagyhatod ha leesik a lábadról...
2015. júl. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Baleset...

Képzeljetek már el egy robogót, és utána képzeljétek el, hogy milyen baleset származhat abból, amit papucs viselése okoz, egy robogón.

2015. júl. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Vizéli László ***** válasza:
Én meg se figyelem az ilyeneket, azaz ha papucsban vezetnél fel sem tűnne. A robogó lábtartója vagy minek nevezik, aránylag zártabb így szerintem nagy baleset nem származhat belőle. Arra vigyázz hogyha megállsz el ne hagyd a papucsod.
2015. júl. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért megnézném, hogy egy macskakövön ebben a melegben mennyire tapad az a tanga papucs :D.
2015. júl. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!