Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Renault...

Mi a véleményetek a Renault márkáról?

Figyelt kérdés

2015. júl. 20. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kéne. És nem azért mert francia, és megbizhatatlan, mert ez abszolút nem igaz. Hanem mert egyszerűen hülye megoldások vannak benne. Apámnak például Renaultja van, soha semmi baja nem volt, én is sokat mentem/megyek vele. Olyan, hogy elvisz mindenfele, de nekem autószerető emberként nem kéne.

Amúgy nem rossz, mert szerintem nagyon jó az ár-érték aránya.

2015. júl. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Huu egyetlen pozitív vélemény olvasható az első kommentben.


Nagyon szép, mutatós elegáns, kényelmes gépjárműveket gyártanak "Francia"országban, elektronika néha megadja magát, többször mesélte a szomszéd, hogy egy izzócsere után vontatva kísérték be szervizbe. Kicsit tartok én is a márkától, egyszer majd elszánom magam, hogy veszek egy Renaultot, de messze van az még. Haverok lebeszélnének róla annyi biztos.

2015. júl. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tényleg vannak érdekes megoldások, de csak addig nehéz szerelgetni, amíg be nem szerzel hozzá némi kézikönyvet. Vagy nem bontsz szét egyet a kertben. :D
2015. júl. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

Én vagyok negativ véleménnyel a Renaultról? Akkor msot megpártolom, ezek az elektromos hibák, amiket nagyon sokat emlegetnek, urban legend mind.

Ja és egy kis negativ: sokan mondják, hogy a Megane milyen kényelmes, meg az összes Renault, na hát én 30 km után már nem birtam hátul ülni a Meganeban, annyira nem jó az az ülés. Pedig Matizban ültem hátul 200 km-t, ott semmi bajom nem volt.

2015. júl. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!