Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen robogót tudnátok...

Milyen robogót tudnátok ajánlani nekem maximum 160 ezer forintig?

Figyelt kérdés
Munkába járásra használnám legtöbbször, meg itt a faluban elrohangálni vele. Talán 2 havonta tennék meg vele nagyobb távokat, olyan 20-30 kilométereket. 50 köbcentiset szeretnék, Aprilia SR 50-et nézegettem, de sajnos ebben az árban nem igazán találtam elfogadható állapotút, ami a közelben is lenne. Köszi ha válaszoltok!
2015. júl. 20. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát a busz, vagy a vonat még mindig elvisz oda, ahol árulják a motort. Mindent kérdezz ki, fotókat kérj (közelieket) stb. és úgy menj el megnézni és kipróbálás után megvenni. Jó választás olasz vagy japán, de ha leharcolt, akkor semmi értelme, ugyanúgy kell majd költeni rá, mint egy kínaira.
2015. júl. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az igazság az, hogyha olcsón veszel robogót akkor azt nem semmiért adják el olcsón, ha drágábban veszed akkor pedig valószínüleg jobb állapotban van. Tehát az olcsó sokszor többe kerül. Én ajánlanám a Vespa-t is, a régebbi Vespa-k a világból kivisznek, 9 évet laktam Olaszországban, volt egy elég idős Vespa-m, napi szinten partos utakon jártam vele, a motor szinte észre se vette hogyha emelkedőre kellet menni, csak benzinre kellet költenem meg olajra. Megölhetetlen motor volt, pedig mikor hozzám került már akkor is volt vagy 15 éves, egy öreg bácsikától vettem. Ha nem gyilkolod, nem jársz vele nyélgázon, tisztába vagy vele hogy egy robogó az nem egy sportmotor akkor sokáig kiszolgál, sokan ezzel nincsenek tisztában és tekerik neki amíg kinem leheli a lelkét a motor. Rengetegen rosz véleménnyel vannak a Di-Tech rendszerű SR-ről, egyik ismerősöm évek óta használja hiba nélkül de ő sem gyilkolja 50-60 km/h-val elközlekedi vele normálisan.
2015. júl. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!