Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a neve a hagyományos index...

Mi a neve a hagyományos index izzó foglalatának? Valami ilyen foglalatu ledes erős izzót keresek kék körforgó lámpába.

Figyelt kérdés
2015. júl. 20. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
BA15s a neve, néha az s-t elhagyják a végéről. Ez az egy izzószálas, szimmetrikus bajonettes foglalat, a narancssárga burás, fehér izzós indexek ilyenek szoktak lenni. A színes izzós indexekben BAU15s van, itt a csapok nem szemben vannak egymással.
2015. júl. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

milyen lápába szeretnéd tenni? meglep, hogy létezik 21 W-os foglalattal is kéklámpa. én ugyanezt tervezném, de a H1-es 55W-os ízzó helyére keresnék LED-es megoldást, mert ugye brutális az áramfogyasztás. de a 21 W-osnak meg amiket eddig láttam (mondjuk mind olcsó kínai giccs volt, ez igaz), na annak nem sok fénye volt.

sikerült azóta? hol tudtál szerezni?

2015. júl. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ránézésre régi mágneses talpu körforgó megkülönböztető jelzés. Gyárilag 18wos izzó van bent. Még nem tettem bele semmit.
2015. júl. 26. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!