Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valami szétment a biztosíték...

Valami szétment a biztosíték táblánál nem indul az autó?

Figyelt kérdés
100% hogy a biztosítéktáblánál van a gond, viszont ac pumpa működik, az autó indul csak nem indul be tehát teker az önindító biztosítékok ellenőrízve minden jó de mégse indul be volkswagen golf 3-ról van szó de nem tudom mi lehet a baj m felel azért hogy beinduljon a kocsi ha már egyszer indít ????
2015. júl. 22. 04:14
1 2
 1/14 Beviz Elek ***** válasza:

Miért 100%?


Ha biztosan ott a baj, akkor megnézném mögötte a kábeleket is, stb.

2015. júl. 22. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Miből gondolod hogy biztosan a biztosítéktáblával van a gond. Az nem egy sűrűn elromló berendezés.

Gyújtásnak van külön biztosítékja?

2015. júl. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
onnan tudom hogy járó motornál a biztosíték fedélre ráütöttem mert nem pattant vissza és azonnal leállt a motor azóta csak indít...
2015. júl. 22. 08:22
 4/14 A kérdező kommentje:
egyébként fogalmam sincs hogy van-e külön biztosítéka azokat belül a kormány alatt megnéztem mind jók már néztünk hogy ad-e szikrát de azt is ad egyszerűen minden van és nem indul be nem értem miért..
2015. júl. 22. 08:23
 5/14 anonim ***** válasza:

A leírt hibának tökéletesen megfelel pl: nincs benne benzin.

Akkor már nem is jut 100% a biztosítéktáblára...

De mehetünk tovább.. Szállít az AC pumpa? Mert az hogy "morog" még nem jelenti azt.

Megvan az üözemenyagcsatornában a nyomás, kb. 3 bar?

Gyujtógyertyák milyenek? Szép száraz, vagy lucskos, koszos?

Aztán lehetne hosszan folytatni a sort.....

2015. júl. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
semmi ilyen hiba nem volt pöccre indult előtte is az autó járt a motor 2-3 percig ameddig szenvedtem a fedéllel majd ráütöttem és leállt a motor pont az ütésre állt le az autó tele van a tank nem hinném hogy nincs benne benzin az ac pumpa meg azért szerintem ha nem lenne jó azt érzékeltem volna mert volt ac pumpa hibás autóm és az nem így viselkedett semmi baja nem volt ennek az autónak ráütöttem és azonnal leállt
2015. júl. 22. 08:31
 7/14 anonim ***** válasza:
Mikor rateszed gyujtasra kattan egyet.. ezvinkabb olyan mintha a motortérben lévő relé ment volna ki ilyen nagyobb kocka teglalap alakuak kék -rózsaszín ...stb
2015. júl. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 szántóvető ***** válasza:
immobilizer esetleg?nem tudom van-e a kocsidban.ha nincs akkor vedd le az akksi sarukat,végigkocogtathatnád a reléket.vagy kiveszed-visszateszed őket.mondjuk ezt a biztikkel is megcsinálhatod.lehet hogy csak érintkezési hiba van valahol.
2015. júl. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Tomcatters ***** válasza:
Sztem is az lehet amit a #7 es ír azt akartam írni en is ,csak latom mar leirta elottem :)
2015. júl. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
ráteszem a gyújtást igen kattan viszont a motortérbe foggalmam sincs hol lehet ilyen relé én nem láttam ??! elég kokányul volt összerakva benne a központizár tehát lehet összeért valami kábel akkor vettem észre hogy van összerakva mert leesett fentről a modul...
2015. júl. 22. 08:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!