Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A8 4.2 V8,2003' Van egy...

Audi A8 4.2 V8,2003' Van egy ilyen jószágom. Egy evig ugy használtam hogy mindkét benzinpumpa felig be volt halva es erosebb gázadásra kerrego hangot adott. Remelhetoleg ezen a heten ki lesz cserelve. Szerelo esetleg aki segitene?

Figyelt kérdés

Uj gond is van. Kissebb gázadásra fémes kerrego hangod ad. Mikor beinditom szinten kerreg 1-2 masodpercig. Utana abbahagyja. Azt mondtak hogy van valami lanc a motor hatso felébe es annak a feszitoje haldoklik.


Olyan embert keresek aki tudja hogy mit csinal es meg tudja csinalani. Bp es annak 50-60km vonzaskorzete.


A masik: szerintem nincs benne 335paci. Vissza kellene varázsolni bele.



2015. júl. 22. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:
42%

csörög, zörög, xar az üzemanyag pumpa és csodálkozol, hogy szétszaladt a ménes?


Anyám borogass...

2015. júl. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%

Most irod le, hogy a vezérműlánc (tuti az csörög), meg a benzinpumpa már teljesen kuka, de csodálkozol, hogy nincsenek meg a lovak.

Rendelsz szépen hozzá alkatrészeket, és elviszed egy bármilyen jobb szervizbe, egy vezérléscseréhez meg benzinpumpa cseréhez nem kell varázsló. Ja, hogy nincs most fél millád.

2015. júl. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Itt(!) ennek a megcsinaltatasa nem "fel milla". Hanem "egy milla". Penz van... ido nincs. Tehat nem a kritikakat varom hanem egy olyan szerelot aki csak ezzel foglalkozik es megcsinalná. Tudja hová nyul... stb. Mar megvannak a cuccok. Azert fontos hogy olyna csinalja aki mar csinalt hasonlot mert max 2-3 napja van mindenre. Ismetlem: NEM PENZKERDES. Az ido ami fontos.
2015. júl. 22. 13:34
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
2-3 napja? Ember, betolod az Audi szervízbe időpontra reggel és délután viheted.
2015. júl. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 vfrtom ***** válasza:
42%
Pénzed van , csak eszed nincs. Gyökér. Vagy most ment el á zálámíníum?
2015. júl. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
KOszonom a valaszokat. Tudtam hogy szamithatok ratok. :D
2015. júl. 22. 13:54
 7/10 anonim ***** válasza:

De most mi?


Ilyen kocsihoz márkaszervízen kívül kb. sehol sem értenek (sajnos ott sem mindig...)


Viszont a vezérlés csere relatíve egyszerű 3-4 órás munka. Az üzem anyag pumpa meg ha tankon kívül van akkor 10 perc. Én úgy tudom a 2000 - A8-asokban csak a csomagtartó kárpitot kell eltávolítani és hozzáférhető a pumpa. Nem tudom a V8-ban is így van-e, de valószínűleg igen, akkor 5 perc ki és 5 perc vissza...

2015. júl. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az Audiknál nem megy olyan hamar a vezérlés csere, kell egy egész nap hozzá, mert le kell bontani az autó elejét hozzá. És nem kell oda márkaszerviz, mert akármelyik normálisabb szerelő egy láncot ki tud cserélni, lehet több gondot okoz, hogy utána jól összerakja az autót, de mondom, egy normálisabb ezt is megcsinálja. A pumpát pedig tényleg otthon is ki tudod cserélni 10 perc alatt, nem nagy cucc. Ja és nem fog egy millába kerülni, de attól mondhatod majd másnak, hogy ennyit költöttél az autóra, hadd irigykedjenek.
2015. júl. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért nem minden Audinál, nekem volt cabriom, anno abban simán hozzá lehetett férni fél óra alatt a vezérléshez, nem kellett bontani semmit. Míg más autónál a hűtőtől kezdve a légkondi generátoráig mindent le kell bontani.
2015. júl. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

670 Euro darabja a pumpanak egyben, mindenestol. Ebbol kell ketto. HA ez megvan akkor tenyleg 20 perc a csere. A gond az hogy nem kell megvenni az egesz pumpat muanyaghazastol. eleg csak a motort megvenni, de oda mar kell szerelo. A csomagtartoban van a karpit alatt.

A vezerles lancos es annak a feszitoje pusztult meg. Ehez ki kell venni a motort vagy "lelogatni", mert a motr hatuljan van. Most beszeltem egy manusszal. Azt mondta hogy kb 1 hetes melo mert mindent szet kell szedni. Mindenestol 600e ft korul jonnék ki, de abban nem volt benne az elso szij, feszito csereje.

2015. júl. 22. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!