Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson schwalbe tuningolása...

Simson schwalbe tuningolása most van a henger fúratáson 60 ra mit csináljak vele még, hogy többet hozzak ki belőle?

Figyelt kérdés
2015. júl. 25. 09:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nekem több is volt, nem nagy ötlet ezt tuningolni..sajnos a kontrukció miatt nem alkalmas rá... a Star igen, de ez nem..


én szóltam..

2015. júl. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
mert ?
2015. júl. 25. 10:18
 3/18 anonim ***** válasza:

Nem részletezném, ez a hely nem arra van...majd meglátod.

csináld nyugodtan, menni fog, mint a szél...

2015. júl. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
de miért nem kap levegőt vagy mi ??
2015. júl. 25. 13:24
 5/18 anonim ***** válasza:
Lehet azt tuningolni, de az értelme kérdéses, mert pl az a futómű annyira béna hogy hiába reszeled a blokkot erősebbre, az instabilitás is erősödik vele együtt. Aranyos kis gép a Schwalbe, de nem száguldozásra született.
2015. júl. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
nem akarok vele szálguldozni csak legyen egy 80 as tempója !
2015. júl. 26. 13:17
 7/18 anonim ***** válasza:
Na az már bőven sok neki, de tuningoljad, majd rájössz.
2015. júl. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
egy simson-nak te 80-as tempót akarsz? Megsütött a nap? arról a 80 km/h-ról meg is kell állni ami azoknak a dobfékeknek nem igazán az erőssége, a vázáról és a futóműről meg már ne is beszéljünk. Amugy szoríthatod neki de egy normális robogó úgy otthagy mint a szart (pl. Aprilia SR50).
2015. júl. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
add el és vegyél egy motort, azon nem nézel ki hülyének, ellenben egy felcikermányozott ndk csodával az ügyeletes bohóc szerepét vigan betöltöd
2015. júl. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

nem vagyok kíváncsi arra, hogy hogyan nézek ki rajta

meg, hogy megállok-e vele az az én dolgom

robogót nem veszek soha többet volt már és szarok nem valók semmire lehet, hogy ott haggyák a gyári simsont de ha a robogó beszakrik akkor 2szer annyit ráköltesz mint amennyiért vetted!

elromlani ELFOG ez 100%

2015. júl. 29. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!