Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az ilyen autókban hogy lehet...

Az ilyen autókban hogy lehet váltani?

Figyelt kérdés

[link]

Az egyik ismerősömnek van ilyen Mercédesze, és nem tudtam,hol a váltókar, megkérdeztem,hogy milyen váltója van, remélve,hogy majd rájövök, de csak annyit mondott,hogy 7 fokozatú triptonic, ezzel meg nem jutottam előrébb.


2015. júl. 25. 10:03
 1/8 Tomcatters ***** válasza:
100%
Kormányváltós :D :D :D Az egyik bajuszkapcsolot kell D be rakni pl vagy P vagy R be :) meg van +,- opció :) az is a bajuszkapcsolón :)
2015. júl. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A kormány mögötti jobbos bajuszkapcsoló a váltó, itt nem is nagyon látszik.
2015. júl. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
72%

Kb így van a váltó/váltás:

[link]

2015. júl. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A Mercedes 7G-Tronicnak hívja azt a váltót, és a kormány mögötti jobb karral lehet működtetni. A képen látszik a kar de nagy részét kitakarja a kormány.
2015. júl. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ilyen Mercije van, de azért annyit nem tud, hogy a Mercinek NINCS Tiptronic váltója, mert azt csak az Audi és VW használja...
2015. júl. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elv hasonló a név más, ezen kár fennakadni.
2015. júl. 26. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pont olyan, mintha azt mondanád, hogy a Merciben TDI motor van.
2015. júl. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én már beszéltem néhány éves Merci tulajjal aki nem tudta hogy benzines vagy dízel e a kocsija. Csak rávezető kérdésekkel ,hogy mit szokott tankolni a kútnál. Sokakat teljesen hidegen hagy a műszaki tartalom és annak elnevezése, egyszerűen más a munkája érdeklődése.
2015. júl. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!