Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol, hogyan kell leengedni a...

Hol, hogyan kell leengedni a krokodilemelőt?

Figyelt kérdés

Ne tessék röhögni, tudom béna vagyok!

Ilyent vettem: [link]


No most a google barátom, haragban sem vagyunk, de nem találtam infót.

Ilyent igen: ...és rendszerint a karral engedjük is le.

Használati útmutatóban egy kukk nincs erről.


2015. júl. 25. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs semmi baj, mi sem így születtünk..

a képen a leeresztő csavar vége ott látható a rövid csutka mellett..amivel pumpálsz..

a tartozék cső egyik végében keresztben látsz egy stiftet..ez megy a kis csavarra, ami balra tekerve nyit, és leengedi az emelőt... teherrel óvatosan..

2015. júl. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

lehet látni, hogy a csőből kiáll egy kis pecek..na azt a végét rádugod arra a kis nútolt rudacskára, és máris csavarhatod..leeresztéshez óramutatóval ellentétes irányba. ahogy leért, nem árt újból visszacsavarni az óramutató járásával megegyezően. ekkor lehet pumpálni.


Nagyon hasznos jószág, én nem is tudom nélkülözni..

2015. júl. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ah, oké! Köszi szépen!
2015. júl. 25. 12:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak óvatosan, van ahol ki is lehet csavarni a csavart akkor meg folyik el az olaj, csak egy fél max egy teljes fordulatot tekerj ki rajta akkor nem elsz gond.
2015. júl. 26. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!