Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kell felkészülni 100...

Hogyan kell felkészülni 100 %-an a KRESZ vizsgára?

Figyelt kérdés
véleményeket szeretnék !! ki hogyan csinálta és hány százalékosat vagy hány pontosat írt a vizsgán . köszi

2015. júl. 25. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A fontosabb dolgokat megtanultam ott a tanfolyamon, itthon tanulgattam a könyvből azokat a részeket amik nem voltak teljesen világosak és a szakoe.hu-n gyakoroltam a tesztet, 4 hibám volt amik 1 pontosak.
2015. júl. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73-mat csináltam, csak tesztet csináltam, akkor tudod hogy meglesz ha az utolsó 20 teszted mind 65 fölött van
2015. júl. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem a pont számít hanem hogy átmenj. Ha érted akkor átmész. Nem bonyolult.
2015. júl. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A képlet egyszerű: tanulni kell.

A tanfolyamon, ha jó az előadó, sok minden szóba kerül, de érdemes mellette egy KRESZ könyvet is figyelmesen átolvasni.

A teszteléssel meg kitűnően mérhető a felkészültségi szint, ahogy már írták is, ha az otthoni tesztek folyamatosan sikeresek, legfeljebb 1-2 hiba csúszik bele, a vizsgán sem tudsz megbukni.

Addig nem szabad vizsgára jelentkezni, amíg az otthoni tesztekbe 70 pont alatti eredmény is becsúszik.

2015. júl. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Józan paraszti ésszel már elérhetsz kb 70%. A maradékot minimális tanulással is összekaparod. De azért mire vezetsz, tanuld meg rendesen.
2015. júl. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tanuld meg, mást nem nagyon lehet.
2015. júl. 26. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

elolvastam úgy 3x a kreszt-t, mint jogaszabályt.

minden órán ott voltam, figyeltem, jegyzeteltem.

úgy 30-40 tesztet csináltam meg, a rontott kérdéseket kiírtam külön lapra.


4 hibapontom volt, de tudtam, hogy ha az ábrán lesz villamos is, akkor tuti rontom, mert erősebb, tehát kresz ide vagy oda, szerintem elsőbbsége van MINDIG :)

A másik hiba pedig egy abszolút egyértelmű kérdés... merre kell az irányjelző kart mozdítani, ha... és kapásból nyomtam, hogy naná, hogy lefelé... de ebben a pillanatban már végig is olvastam a kérdést, hogy jobbra kanyarodásról van szó.


úgy 11 perc volt az egész.

2015. júl. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
hány ponttal lehet átmenni?
2015. júl. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ez igén szép volt :) Grat !

75/65 pontot kell elérni !

2015. júl. 26. 20:40
 10/10 anonim ***** válasza:

Az elméleti vizsga nagyon laza, a 10 hibapont lehetőség rengeteg.

Ezzel együtt ajánlott megtanulni a szabályokat, mert azok ismerete a vezetés gyakorlásakor, de főleg a forgalmi vizsgán kap igazán jelentőséget.

Egy-egy gyakorlat végrehajtása előtt nagyon rövid idő alatt fel kell mérni, hogy az szabályos-e vagy sem, végre lehet hajtani, vagy keresni kell arra megfelelő helyet..

Ott már nem lesz egy teljes perc gondolkodási idő sem.

2015. júl. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!