Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi okozhatja ezt?

Mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés

Van egy '92-es Ford Fiestam. Az új heppje, -mert mindig van valami baja- hogy ha beinditom, nagyon fenn van az alapjarat, aztan szepen vissza kene vennie. Ehelyett fogja magat es leall. Ezt addig csinalja ameddig el nem indulok vele. Ha egybol elindulok, utana nincs ilyen baj. Szerintem valami dugulasa lehet. Ha valakinek volt ilyen gondja mar, remelem megosztja velem a megoldas kulcsat.


koszi


21/L



2015. júl. 26. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyanítom, hogy még a karburátor (mi az) tisztítása és beállítása is gondot okozna egy benzines autónál, dízelnél meg pláne nehéz valamit kezdeni, így azt javaslom keress fel egy megbízhatónak ítélt szerelőt.
2015. júl. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért van egy kérdésem: mikor volt olajcsere a hozzá tartozó olaj-, és levegőszűrő cserékkel? Inkább a légszűrő az érdekes a kérdés szempontjából...
2015. júl. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1992-es 1.1 benzines. Olajcsere az elozo tulaj elmondasa szerint agusztusban volt, es 30.000 km-t futhat igy az auto. Rovid tavokat megyek, en 3 ezer km-t tettem bele, tulaj eladasig nem is hasznalta.
2015. júl. 28. 07:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Idézem magam: "Inkább a légszűrő az érdekes a kérdés szempontjából..."


Nos, mennyire koszos? Mekkora a kartergáz?

2015. júl. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!