Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Trabantba vagy warthburg-ba...

Berkesss kérdése:

Trabantba vagy warthburg-ba átszerelhető-e akármilyen wolksvagen motor a kevesebb fogyasztás érdekében? Esetleg egy polo vagy golf motor?

Figyelt kérdés

2015. júl. 27. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Minek vazze? Vegyél egy Polot vagy egy golfot és simábban kijossz.
2015. júl. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
fila táska nemkell
2015. júl. 27. 23:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
a kisebb golf motorok pl 1,3 1,6 1,8 benzin kisebb átalakítással belefér, a polo motor az simán főleg a 3hengeres még helyed is lesz. a motortérben nemsokat kell fabrikálni viszont a váltót azt nemtudom hogy hogy tudod belerakni
2015. júl. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy érted, hogy fo

ila táska nem kell?

2015. júl. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én leginkább a papírmunkákra lennék kíváncsi , a fila táskát meg úgy értem, hogy kicsit külömb autót akarok mint az emberek 70%-nak van. Ez alatt azt értem ,hogy nem golf
2015. júl. 28. 00:44
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Golfon kívül is van kismillió autó. Le is lehet papírozni az átalakítást, csak az árából kapsz két másik autót, de ha megéri, hajrá.
2015. júl. 28. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 veterán vas ***** válasza:

Úgy tűnik, nem vagy tisztában néhány kérdéssel.

Pl.

-mennyi mindent kell átalakítani/megtervezni/legyártani?

-hány helyre és hány példányban kell ezeket dokumentálni?

-mennyi ideig kell -csak az engedélyekre- várni?

-mennyi új, soha nem látott probléma jön elő?

-mennyibe kerül ez az egész?


Mindezt, egy öszvér szerkezetért.... :(

2015. júl. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

csak egy igényes golf-fal azt mondanák itt jön egy f@ sza gyerek, de az összekókányolt szocis trabiddal meg: Hőőj ott van tunerjóska. de még mindíg jobb mint a honda.

2út van:

megveszed a motort belerakod elmész az nkh-hoz átépítési papírt kér a motorról az adásvtelit stb stb stb.. és több 100.000ft lesz belőle. az öszes jóállapotú trabit megveszed belőle.

a másik h belek úrod a motort kisavazod a motorszámot fogod a pi csád oszt bemész a autófelügyelethez ott raknak rá egy af-es motorszámot és onnantól kezdve az lesz benne (amit tudsz cserélgetni).

de azért ne egy kikúrt 2,0 tdi-t vagy ne 2,8 turbo vr6-ot rakj bele mert feltünő lesz.

egy olyasmi kinézetüt mint a trabimotor.. 1,3 1,6 bőven elég bele. remélem segítettem

2015. júl. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!