Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 250-300 ezerből klímás 1.3-as...

250-300 ezerből klímás 1.3-as Swift? Sedan vagy ötajtós.

Figyelt kérdés
250-300 ezerből találhatok 97-től nem régebbi, viszonylag jó állapotú, elektromos ablakos (elől elég), klímás 1.3-as Swiftet? Nézem a hirdetéseket egy ideje, nem akar ilyen autó lenni. Érdemes várni és figyelni, hátha lesz megfelelő? Sokat segítene az autó, de nem azonnal kell, ráérek egy-két hónapig nézelődni.

2015. júl. 28. 12:07
 1/7 szántóvető ***** válasza:
100%
érdemes.most is hirdetnek három ilyet,lehet hogy 2 hónap múlva lesz még tíz(vagy elkel ez a 3 is.)
2015. júl. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ennyiért adnak autót? Nekem ennyibe a biciklim került!
2015. júl. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szar lehet tekerni a bicajt.

Nekem fele ennyi volt a kocsim és 200 felett a vége, minden elektromos extra benne és nem kevés lóerő :)

2015. júl. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

fél évvel ezelőtt kerestem szedánt..volt rá háromszázam..Győrtől záhonyig utazgattam kecsegtetőbbnél kecsegtetőbb ajánlatokra..a helyszíneken derült ki, hogy kiglancolt roncsok..egy tatai autókereskedő mondta, aki csak szwiftekkel foglalkozik, hogy négyszázból már van elfogadható...akkor ott nem vettem meg, de szerencsémre találtam itt Budán egy hirdetést négyszázésrt...

sem klíma, sem elektromos ablak, viszont 2002-es kiadás, 16 szelep,és hibátlan, rozsdafolt-mentes kaszni...na ezt meg kellett venni..

tanulságként: nagyon sok törést, súlyos karambolnyomot igyekeznek elrejteni kiváló gitteléssel, fényezéssel..


négyszázból már előfordul szedán, az alatt baromi nagy szerencse kell...

talán ezres ötajtós lesz kettőötvenből..


szerintem.

2015. júl. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Ennyiből csak akkor kapsz normálisat ha nem kereskedőtől veszed hanem magán személytől. Az autókereskedő a legmocskosabb faj a földön. Megvesz egy szét rohadt swiftet, szépen le festi a rozsdát, ki gittelgeti itt ott, vissza tekeri a km órát. 100-as benzint tankol bele még ki próbálod meg jó sűrű olajat önt bele hogy ne füstöljön. Aztán eladja 300.000Ft-ért mint príma állapotú. Kereskedőtől kb 500.000Ft-ért tudsz venni egy ilyet amint fentebb le írtál. De én nem bízok bennük.
2015. júl. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Van pár darab a HAHU-n is:

[link]

2015. júl. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet találni belőle kellemeset, de ha lényeges a klíma azért nem árt azt is ellenőrizni, hogy rendben működik-e, és nem kell rá költeni semmit rögtön elején.
2015. júl. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!