Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hatsokerekes kocsit friss...

Hatsokerekes kocsit friss jogsis nonek ajanlanatok?

Figyelt kérdés
Nemsokara meglesz a jogsim,egy regi,olcso,hatsokerekes kocsit akarok,mert egyelore komoly celom nincs vele,de jo lenne minel jobban belejonni a vezetesbe es ugymond kielni magam ilyen ugyben(drifteles,stb)..milyen kocsit javasoltok,meg egyaltalan merjem bevallalni a hatsokereket?
2015. júl. 28. 16:19
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Jaj! Ne! Dobd el most a jogsit, de gyorsan!


Olyan autót javasolok, amelyiknek van első kereke is. De nem neked. Még nincs is jogsid, de már azon jár az eszed, hogyan tudnád veszélyeztetni magad és mások életét? Ne tedd!

2015. júl. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Sírva könyörgöm, most hagyd abba a tanulást! Ennyire alacsony IQ-val nem vezess te semmit!
2015. júl. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az intelliganciaszintem egyaltalan nem kapcsolodik a kerdeshez,te viszont nagy magus lehetsz,ha 3 mondatbol megallapitottad,hogy mennyire magas vagy alacsony. Szerintem masok eletenek a veszelyeztetese nem ott kezdodik,hogy elkeruloutakon illetve versenypalyakon ugy vezetek,ahogy nagyon sokan masok a kozuton is. A kerdes nem ez volt es felesleges fennakadni azon,hogy ki akarok probalni egy autos sportagat. Nyilvan nem az Andras koruti csucsforgalomban fogok ezzel szorakozni.
2015. júl. 28. 17:03
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen Lada, Ford Sierra vagy egy külföldről behozott eharminchat :)

(Nőnek lesz vagy lánynak? "es ugymond kielni magam ilyen ugyben(drifteles,stb)" még nem nagyon nőttél fel a feladathoz szerintem)

2015. júl. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Lanynak,inkabb..de vezetesmegszallott vagyok,viszont egyreszt az elsokerekes kezifekes bohockodast nem szeretnem muvelni,mert nem latom ertelmet,masreszt meg a csaladi autoval nem akarok baromkodni,az nem erre valo...
2015. júl. 28. 17:37
 6/10 anonim ***** válasza:

"egyaltalan merjem bevallalni a hatsokereket?"

Ezt majd te fogod érezni, neked kell tudni. Én pl egy Astra-t akartam venni, a nagy nehezen összeszedett 700k-ból, csak a szüleim megleptek egy 2,5 milliós autóval. Bár első autó volt, nem tettem kárt benne. Úgy éreztem, hogy tudok annyira vezetni, hogy bevállaljam, és jól éreztem. Te is fogod majd tudni szerintem, hogy mit engedhetsz meg.

"drifteles,stb""drifteles,stb"

Mennyire olcsó? Mert elsőre a Ladát ajánlottam volna (tök jó a feelingje, én pl szeretek zsigulit vezetni:), de azzal csak földúton fogsz driftelni. Aszfaltra nem árt egy sperr difis 325i BMW, csak az nem annyira olcsó. E36-ból is lesz 1MFT az ára.

2015. júl. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

még nem nagyon nőttél fel a feladathoz szerintem - kedves kommentelo, ez egyaltalan nem eletkor fuggo.


En pl. kozelebb vagyok a 40hez, 20 eve van jogositvanyom es ha tehetem (olyanok a korulmenyek) a mai napig "driftelgetek" a hatsokerekes kocsimmal. Nagyon jo mulatsag, foleg ha az ember esszel csinalja, masok veszelyeztetese nelkul termeszetesen.


Kerdezo, azt csinalsz, amit akarsz. Nem ismerunk, fogalmunk sincs milyen sofor vagy. Lehet hogy egy Danica Patrick veszett el benned de lehet hogy jobb neked is es masoknak is ha nem ulsz volan moge. Ez majd kiderul akkor, ha mar megvan a jogsi es vezettel egy kicsit.

2015. júl. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Ne basztassátok már. Amitől valakinek friss a jogsija az nem jelenti azt hogy nem tud vezetni. Ezt úgy értem hogy le rakta tegyük fel 18 évesen, de mi van ha már 6 éve tud vezetni? Mert van ilyen. Ismerek ilyen embert. És ha érdekli a drift akkor miért ne? A mai emberek csak basztatni tudják a másikat. Mindegy is. Szerintem Lada, esetleg BMW vagy Opel Omega.
2015. júl. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hatulrolmen jen elore aztan ha kel akkor visza is mert ugye ez is kel hm? azt nem mindegy. Min tanultal? A nem volt jo hajtasu.
2015. júl. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%

Hozzám jössz feleségül? Vezetheted a BMW-m. :)

Szerintem vállald be, aztán majd érzed, hogy megy-e a dolog. Normálisan vezetve nem lep meg egy hátsókerekes autó. Télen legyen rajta jó minőségű, lehetőleg fiatal prémium téligumi, és akkor nem lesz gond. Sperrdiffi legyen benne, meg ha aszfalton is akarsz mókázni, akkor minimum 18is, de inkább 25i, 28i motor. E30 kicsit játékosabb, de ritka. E36-ból most rengeteg van, kézenfekvő választás ilyen célra. A futóművet fel kell keményíteni, esetleg egy rövidebb sperrt alátenni, aztán mehet a móka. Már csak egy gumissal kell összehaverkodni. :)

2015. júl. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!