Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Corsa D 1.3 cdti vélemény?

Opel Corsa D 1.3 cdti vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Friss jogsis fiatal lány vagyok,kérdésem pedig az lenne,hogy mi a véleményetek az adott autóról? Mennyire ajánljátok egy kezdő autósnak? Válaszaitokat előre is köszönöm!



2015. aug. 2. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Munkámból adódóan elég sokféle autót vezetek, ezek közül gyakran az opel corsa D sorozatához van szerencsém. Megmondom őszintén, én szeretem. Jelenleg a a saját autóm egy C corsa, de ha van rá lehetőséged érdemes D-t venni. Nagyszerű ár-érték arány (szerintem). 1,1-1,5 millió forint között hozzájuthatsz egy 2012-es, 120-180000 km közötti autóhoz, 75LE ami szerintem kezdőknek bőven elég, az árkategóriához képest meglepően kényelmes és jól felszerelt. De én kicsit elfogult vagyok, majd jön valaki aki kevésbé szereti őket :)
2015. aug. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

75Le??? Nem ebben is ugyan az a 90Le-s Z13DTH motor van, mint a H Astrákban?

Egyébként jó választás. Nem egy erőmű, de odafigyelve nagyon takarékos motor. Mint minden dízelnek csak a városi rendszeres rövidtávok nem igazán használnak neki.

2015. aug. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van belőle 75 lovas is (55 kw) ,de volt szerencsém 69 (51 kw), 80 (59kw) ls 90 LE-shöz is (66 kw). Most azokat az adatokat írtam amik az autók műszaki leírásában szerepelnek. Azért tudom ennyire pontosan, mert jelenleg is árulunk párat XD. Összeségében véve én szeretem a Corsát, de magát az Opelt is. Viszonylag jó áron lehet belőle fiatal modellt venni kevés kilóméterrel, megfizethető áron. Bár Zafirából is ilyen szépeket lehetne találni hasonló áron... persze az kicsit más kategória :)
2015. aug. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!