Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Vectra C-t szeretnék...

HankoDC kérdése:

Opel Vectra C-t szeretnék venni benzineset és melyik motor választása lenne a legjobb?!

Figyelt kérdés

2015. aug. 2. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Amelyik a Te igényeidhez mérten a leg ideálisabb.
2015. aug. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy értem,hogy motorikusan megbízható,optimális az üzemanyag fogyasztása
2015. aug. 3. 15:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Ki kell ábrándítsalak az összes vectra egy elektromos káosz,egy hónap nem telik el hibaüzenet nélkül,fogyasztásuk botrány,csipegeti az olajat pláne az ecotec nem véletlenül olcsóbb egy használt klímás b vectra mint egy ugyanilyen full fapad suzuki
2015. aug. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1.8-as C Vectrat néztem,de a 2.2-es 147 lovas se áll messze,mert a 155lovasra írták,hogy egyszerűen eltörnek benne a motorikus alkatrészek!

A 2.2-es is annyit eszik mint az 1.8-as szinte,legalábbis ezt olvastam róla,könnyebb a motornak vinnie a kasznit.Az elektronikát olvastam,hogy szeret kiírogatni dolgokat!

Kérem válaszoljon!

2015. aug. 9. 19:05
 5/5 anonim válasza:

Vectra c-ből a dízelek a jók!

1.9 cdti-->ez valójában 1.9jtd fiat(olasz)motor

a 120Le elfogadható de a 150-le már nagyon is jó

320Nm nyomaték van benne nagy kasznihoz jó motor nagyon csak kicsit hangos... nagyon jól mennek és hát a motorjuk az bírja a kilométereket.fogyasztásuk is nagyon jó

elektronikailag sem rosszak

csak hát van az opel betegség, hogy rohadnak eléggé:)

2015. aug. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!