Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » B5.5 1.9 pd tdi passathoz...

B5.5 1.9 pd tdi passathoz elegendő a gyári 130 lóerő? Szoftveresen mennyit lehet javítani egy ilyen autón?

Figyelt kérdés

Gondolok, egy minimális turbónyomás növelésre, illetve egyedi motorvezérlés, de motorba nem lenne belenyúlva.

Még nincs ilyen autóm, de tervezem a vásárlást, és vásárlás után egyből chippelve lenne


2015. aug. 3. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell semmit tuningolni rajta, 130 lóval is szépen megy az az autó, autópályán sem kell bele több lóerő.
2015. aug. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nekem a 10 másodperces 0-100 és a 210 km/h végsebesség tűnik picit elmaradottnak.
2015. aug. 3. 15:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Tipikus VW-s. Még meg sincs az autó, de már azon jár az esze, hogy lehetne még jobban nyomakodni.:)

Aztán úgy mentek, mint akinek csíp a pisi.

Amikor meg kifekszik a moror, megy a sírás.


Ha lóerö kell akkor vegyél erös autót, 911, vagy 928.

2015. aug. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne a "papírt" nézd, ülj bele és vezesd.
2015. aug. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Comfortline feszereltségűt vegyél. Másabb mint a sima. Vagányabb két körrel. Én is akartam chippelni azt mondták 170-ig stabil nem esik szét. Csak elvitte az árát a sok kilóméter.
2015. aug. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!