Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Női sofőrök! Ti tudtok/szoktat...

Női sofőrök! Ti tudtok/szoktatok kereket cserélni?

Figyelt kérdés

2015. aug. 3. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, márciusban kellett cserélnem, defekt miatt. A csavarokkal kicsit szenvedtem a lelazításkor, de megoldottam.
2015. aug. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Otthon lehet kicsit gyakorolni ezt a hölgyeknek, nem

kell megvárni amig valóban defekt lesz! Nyugodt körülmények között minek hol a helye mi a sorrend kerék le és felrakásakor! Ha netán ugy alakul nem kell toporogni a kocsi mellett, hogy valaki csak jön arra és megáll segiteni, hanem öneröböl meg lehet oldani.

2015. aug. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Péter, nem kell ezt gyakorolni! Tudom, hogy hol van a pótkerék, emelő, stb. A csavarlazítást meg nem is lehet gyakorolni igazán, ha az nehezen indul, akkor az egy nőnek szenvedés mindenképpen.

Láttam, hogy a pasim hogy csinálja, az épp elég volt.

2015. aug. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Vizéli László ***** válasza:
100%
Igaz nem nő vagyok :) De egy kis segítség mindenkin nőnek jól jöhet. Én Obiba Tescoba, nagyobb bevásárló központokba szoktam látni teleszkópos kerékkulcsot. Azt javaslom 1-2 plusz fejjel. Rendkívül megkönnyíti a kerékcsavar lazítását és nem lesz kín szenvedés a kerékcsere.
2015. aug. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
hmm! jártam már így földvár felé féluton!szerencsére hamar megállt egy fiatal srác, ő kicserélte nekem, én cserébe boldoggá tettem az oboa tudásommal.
2015. aug. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 JulesTS ***** válasza:

Ha csak az ero hianyzik a csavar/anya meglazitasahoz/meghuzasahoz, akkor erdemes beszerezni egy elektromos kerekkulcsot: [link]

ezzel gyakorlatilag egy 8 eves gyerek is ki tudja cserelni a kereket. Meg a sorrenddel sem kell vacakolni, mert emeles elott nincs szukseg a csavarok meglazitasara es meghuzast is meg lehet csinalni felemelt kereknel. Kb annyira bonyolult hasznalni mint egy turmixgepet: be kell dugni a szivargyujtoba, ra kell rakni a csvarhoz valo dugokulcsot es a lazitas vagy a meghuzas gombot nyomni...

2015. aug. 16. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
utolsó, ez jó hol lehet ilyet venni?
2015. aug. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 JulesTS ***** válasza:

En itt vettem: [link]

de az a tipus amit en vettem, akkor amikor meg kaphato volt, olcsobb volt. Korul kell nezni a neten...

2015. aug. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!