Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudom kivenni az...

Maszlikx kérdése:

Hogyan tudom kivenni az akkumulátort egy központi záras, riasztós autóból, hogy ne szólaljon meg a riasztó, de az autót be is tudjam zárni?

Figyelt kérdés
2015. aug. 3. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Épp ma cseréltem aksit Peugeot 307 :D Nálam nem történt semmi minden rendesen működött. De biztos jön valaki aki pontosabb választ ad.
2015. aug. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tehát az akkut ki akarod venni, és amikor visszateszed akkor ne visítson? Feltételezvén, hogy utólagos riasztóról van szó, először is riasztó kikapcs, vagyis ne legyen beélesítve majd kulccsal fogod és bezárod az ajtót, ilyenkor valószínűleg a gyári kp zár majd szépen lezárja az ajtókat neked, ha nem akkor marad a kézzel lenyomogatós megoldás, majd akksi kivesz. Mondjuk vannak olyan riasztók amik mindig éles állapotban kapcsolnak vissza, ilyenkor nem fogod tudni elkerülni, hogy visongjon sajnos.
2015. aug. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!