Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehetett az autómmal?

Mi lehetett az autómmal?

Figyelt kérdés
Szóval van egy 2002-es corsa 1.2 twinport-om, és szinte sehova se merek elmenni vele, mert 1,2-be háromezer alatt sinte alig mész, 3-tól meg padlógázon is csak lassulsz, meg fulladozik, így kb országúton mindig 5000 körül kell forognia, hogy ne álljak meg. A gyertya jó, légszűrő kicserélve, tiszta, és mindig a mol-nál tankolok 95-ötöset. Mi lehetr a baj, mert lassan már gyalog eljutok gyorsabban A-ból B-be, mint ezzel. Cseréljem le, mert félek, hogy a szerviz nem lesz pár ezer forintos kiadás, és most nem tudnánk hirtelen kiadni 100 ezer forintokat
2015. aug. 4. 10:15
 1/2 joco5582 ***** válasza:

Szia,

Csak meg kellene azt mutatni egy szerelőnek. Beszéld meg vele, hogy akkor kezdjen bele a javításba ha előtte beszéltek. Így tippelgetni kb olyan mintha, a heti horoszkópból szeretnénk kiolvasni a problémát.

Egyébként elég jó műszaki érzékem van, de mindig úgy alakult, hogy amit én tippelgettem és vettem a kocsiba mind megspórolható lett volna, ha először autószerelő megnézi és utána állunk neki.

Beszélj vele, és ha most nincs rá pénzed az állapotfelmérés alapján apránként elkezdheted gyűjteni a pénzt\alkatrészt. Ha minden összáll, betolod és összerakják. Az mégse egyszerre nagy költség.

Ha meg netalán úgy ítéli meg hogy gazdasági totálkár lenne megjavíttatni, még mindíg dönthetsz úgy hogy eladod.

Remélem segítettem

2015. aug. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 joco5582 ***** válasza:

Szia,

Csak meg kellene azt mutatni egy szerelőnek. Beszéld meg vele, hogy akkor kezdjen bele a javításba ha előtte beszéltek. Így tippelgetni kb olyan mintha, a heti horoszkópból szeretnénk kiolvasni a problémát.

Egyébként elég jó műszaki érzékem van, de mindig úgy alakult, hogy amit én tippelgettem és vettem a kocsiba mind megspórolható lett volna, ha először autószerelő megnézi és utána állunk neki.

Beszélj vele, és ha most nincs rá pénzed az állapotfelmérés alapján apránként elkezdheted gyűjteni a pénzt\alkatrészt. Ha minden összáll, betolod és összerakják. Az mégse egyszerre nagy költség.

Ha meg netalán úgy ítéli meg hogy gazdasági totálkár lenne megjavíttatni, még mindig dönthetsz úgy hogy eladod.

Remélem segítettem

2015. aug. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!