Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért utálják sokan a Renaulto...

Miért utálják sokan a Renaultot és a francia autókat?

Figyelt kérdés

2015. aug. 4. 19:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%
Nincs utàlat, csak ostobàk utàlkoznak. Îzlèsen vitAtkozni meg baromsàg. Ami viszont mèg mindig tèny, hogy akinek egy pici èrzèked van as tudja hogy nem olyan jok mint egy nèmet. Mèg a bèna opel is jobb.
2015. aug. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Otthon alig javíthatók , bonyolított összeállítás , speciális kulcsok kellenek , fura külső , nem strapabíró kivéve pár klassz modellt amelyik fogyasztása és teljesítése is optimális .
2015. aug. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Peugeot amivel sok a gond. Nekem több Renaultom is volt és nem volt gondom, inkább azok szokták szidni akik nem rendesen szervizeltetik meg kókány szerelőkhöz viszik.
2015. aug. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok francia járgányt szereltem már, és azt vettem észre, hogy hajlamosak elég logikátlanul összerakni az autóikat. Például egy más autónál rutinműveletnek tekinthető feladathoz is sokszor nagyobb részegységeket kell lebontani, hogy rendesen hozzá lehessen férni. Ez viszont nem csak a franciákra igaz, sok másik márkánál is néha úgy érzem, direkt szívatják a szerelőket ilyenekkel, csak még a többieknél ez nem olyan általános, a franciákra kifejezetten jellemző. Másik dolog, hogy csomószor hülye csavarfejeket alkalmaznak még hülyébb méretekkel (pl 16-os 12 ágú csillagfejű csavart máshol még nem igen láttam), egy átlagos otthoni szerszámos készlettel nem javasolt neki állni szerelgetni. Emellett szeretnek eltérni az elterjedt, jól bevált szerkezeti kialakításoktól, ők amolyan újító nemzet.

Amit viszont nagyon éreznek, az a futómű. Baromi kényelmesre tudják csinálni úgy, hogy megmarad a jó úttartása, nem hajózik ide-oda. Csak el ne romoljon.

2015. aug. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
pl. mert dízeleik egy idő után sokkal hangosabbak, szabálytalanabb járásúak lesznek mint egy Japán vagy Német.
2015. aug. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért utálják?Mert soha nem volt neki és a haverom faterjának az unokája megmondja a frankót!Na szóval!Több autóm volt német,francia!Megfelelő karbantartás mellet igen is jó autók a franciák!Laguna ll 1.9dci 120le van és soha rosszab autóm ne legyen! Szinte full extra,130km/h-nál 6-ikba 6l fogyaszt,semmi baja sem volt a kopó alkatrészeken kívűl...ja és 245ezer km-nél!Nem akarom leírni a golfot,astrát,fabiat,de fényév van a laguna javára!!!A másik,hogy védjem a lagesz táborát!Otthon házilag rengeteg dolgot meg lehet csinálni rajta amit szervízben vagy autószerelők súlyos 50-100ezreket fizetnél!!!!Volt Renault19 1.9d baromi jó autó volt az is!
2015. aug. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az előző vagyok...a logikátlan összerakást néha aláírom a többi kommenten meg jót röhögtem!
2015. aug. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sok tekintetben nem olyan jók, mint pl. a német autók (összeszerelés, beltéri anyagok minősége, elektronika), de túlzottan alá vannak becsülve. Mivel a használtak ára nagyon leesik, ezért olyan emberek veszik, akik nem tartják rendesen karban, ez pedig a megbízhatóság rovására megy. Ár-érték arányuk így is nagyon jó.
2015. aug. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
27%
Akinek fricc kocsja van, az azt fényezi akinek csigazabáló az meg azt. Lagunát golfhoz hasonlítani meg nem objektív dolog. Nem egy kategória. Mennél egy tiptronik van dsg full passattal, azt mingyá nem kőne éti csiga. Én is használtam megane senicet, szerettem a futómű tényleg jó de 10 éves kocsiba ne menjek má tönkre az ablakemelő ablaktörlő, műszerfalvillany! Kiszakadt hátul mindkét oldalt a kilincs alapja azt lógott.Aztán hasonlítsuk a passatomhoz? Ne, mert fényév mint a laguna a golfhoz. Formavilág megbízhatóság a friccek felé billenti számomra a mérleget.
2015. aug. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
6%
Én pacsiztam az elsőt, mert totál igaza van. De úgy látszik a csiguszék vannak most többen. Kitartunk! Last man standig van hapsikáim! Tudom fájó dolog az igazság néha és elnézést kérek a nevében is ha nagyon mély sebet tépett fel!
2015. aug. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!