Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mik a teendők új robogó...

Mik a teendők új robogó vásárlásakor?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy milyen papírokat kell kitölteni, miket kell megmutatni (személyi stb.).És kell valamit csinálni vele használat előtt, pl. bejáratni vagy nem is tudom?A válaszokat előre is köszönöm!

2015. aug. 6. 12:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és 50ccm-esre gondoltam
2015. aug. 6. 12:32
 2/3 anonim ***** válasza:

Én motorról tudok nyilatkozni, nem tudom ez segít-e neked:

Bementem a szalonba, (nyilván előtte telefonon emailben minden egyeztettünk) elkérték a személyit, jogsit, lakcímet,TAJ-t és talán az adókártyát is. Aláírtam kb 150 oldalt. Már akkor vihettem volna, de sajnos nem volt rá alkalmam, így pár nappal később házhoz hozták. A motor használatra kész volt, tele olajjal stb.

Bejáratásról annyit, hogy típusonként más és más. Nekem pl 800km-ig max 4000-es fordulat, 800-1600km-ig max 6000-es.

2015. aug. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. aug. 6. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!