Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez a töltő használható autó...

Ez a töltő használható autó aksi töltéséhez? https://www.louis.eu/artikel/procharger-compact-for-charging -diagnosis/10003613

Figyelt kérdés
Rajta hagytam a világítást az autón. Mire visszaértem nem indult be. Nem merült le totál, miután lekapcsoltam a lámpát kicsit kezdte összeszedni magát az aksi, de beindítani nem tudta az autót. Másik autóról sikeresen bebikáztuk, majd járt álló helyzetben 5-10 percet, utána pedig mentem még egy rövid kört 80-90-el. Viszont gyanítom, hogy ez a 10 km nem volt neki elég, ezért ráraknám a linkelt töltőt, ha alkalmas rá. Amúgy egy régi 1996-os Renault Clio-ról van szó. Köszönöm

2015. aug. 8. 06:20
 1/5 A kérdező kommentje:

Kérdező vagyok, rossz a link a kérdésnél :(


[link]

2015. aug. 8. 06:25
 2/5 szántóvető ***** válasza:
max töltési áram 0.6A.neked kb. 5 amperes töltő kéne.ez inkább motor akksi töltésére való,bár a leírásban ott egy autó szimbóluma is.szóval marha lassan fogja tölteni az aksit,kell neki vagy 3 nap mire úgy-ahogy feltölti.
2015. aug. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lassan fog tölteni. De ha ez nem gond, az akksnak jobb is akár, ha kevéssel töltöd. pl. 55AH/0,6A, akár majdnem 1 hétre rajta lehet. Nekem autótöltőben is volt ilyen ami 0,6-ot tudott. Bár nem tudom miért autóakksitöltőnek adták.
2015. aug. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mekkora az akksid egyébként? 4ö körül?
2015. aug. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez ahhoz nagyon karcsú!
2015. aug. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!