Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes venni harmadik generác...

Érdemes venni harmadik generációs (utolsó,2002-2003) suzuki swiftet?

Figyelt kérdés

Van 400ezer ft-om arra, hogy legyen egy olyan autóm, ami elvisz A-ból B-be. Legyen megbízható, ez a legfontosabb.

Sok helyen látom, hogy a swift nagyon egy igénytelen autó. Ezért a pénzért már a "legújabb" 2002-2003-as swifteket is meglehet venni, csak nem tudom, hogy ezeknél már előjött-e bármi macera, ami az elődöknél nem volt. Azért gondolok erre, mert amennyire olvastam, az utolsó generációt már nem vásárolták annyian, szóval nem vagyok biztos a dolgomban.



2015. aug. 8. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Mindenképp megéri, ha annyi a keret. Nem csak igénytelen (jó értelemben) de műszakilag nagyon megbízható. Olcsó fentartás.
2015. aug. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
Nem érdemes, mert biztonsági szempontból borzalmas. Vegyél egy biztonságosabbat. Lehet picit többet kell rá költeni, de az életed ér ennyit szerintem.
2015. aug. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most biztonságosabb alatt mire gondolsz? Egy másik autóra? Egyébként azon kívül, hogy az emberek elmlítgetik, hogy papírból van az autó, van valami független összehasonlítás a töréstesztekről, hogy mennyire gyengén muzsikál a swift?
2015. aug. 8. 10:02
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan olyan, mint a korabeli Opel Corsa B. 3 csillag az amerikai törésteszt eredménye alapján. Nem rosszabb, mint az akkori kisautók.
2015. aug. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

sok autónk volt, de hogy melyik a biztonságos?

mikor beszélünk biztonságról?

Ilyenkor kerülnek elő a városi legendák..ezt láttam, azt láttam, hűha de papír az a szuzuki...

csak a lényegről felejtkezünk el...mennyi pénzt szán autóra a kérdező...


nos 400 ból csak olyant lehet nagyjából venni, ami eljut A-ból B-be, kis kölséggel, megbízhatóan...


ja, hogy a biztonság? nos az talán a katonai Hummernél kereendő..

a többi csak legenda..


ajándékba vettem és is egy 2002-es szedant a fiamnak, 400-ért. azóta is használja, csak akksit kellett cserélni, és téligumit venni...na meg olajat.


nagy a választék négyszázért, nem szabad leragadni a szwiftnél.még biztonságos mercit is árulnak ennyiért.

2015. aug. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy érdemes.

Ennyi pénzért csak swiftet érdemes venni

Sose romlik el, keveset fogyaszt.

ha rám hallgatsz akkor vagy az 1.3 16V-t vagy az 1.6 16V-t veszed

ezek még mennek is.

Főleg az 1.6 os.

Meglepetéseket lehet vele okozni sok autósnak a pirosnál való elindúláskor:)

2015. aug. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen okés, megbízható, olcsón fenntartható.
2015. aug. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!