Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Astra G fedélzeti számítógép...

Astra G fedélzeti számítógép alsó sora, nem mindig működik. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Ha a rádió ki van kapcsolva működik az alsó sor, tehát kiírja a dátumot, azonban ha bekapcsolom a rádiót a legtöbb esetben nem jelez ki semmit.

A felső sor, az időt mindig kiírja.

Eddig nem zavart, de most akkumlátorcserém volt és be kéne ütnöm a rádiókódot, de nagy szükség lenne most az alsó sorra, mert nem látom miket nyomkodok.

Ezen kívül az akkucsere óta nincs műszerfalvilágításom, valamint ha felkapcsolom a lámpát a fedélzeti számítógép hátsóvilágítása is kialszik.



2015. aug. 8. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Fel van tekerve a műszerfal fényereje oldalt a lámpa mellett?

Amúgy néha nekem is szórakozik, ilyenkor addig csapkodom amig el nem kezd működni.

2015. aug. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt csinálja,de szerintem ez teljesen normális,ha nem a gyári Blaupunkt egység van benne...
2015. aug. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Műszerfalvilágítás megoldva, valóban csak fel kellett tekerni azt a potit :)

A rádió viszont még mindig szar.

2015. aug. 12. 15:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Van a vezetékezésben lesz a hiba (valami kontakthiba) vagy maga a kijelző átvezető gumija nnem érintkezik megfelelően. Én javítottam már ilyet!

Ilyesmit keress: [link]

2017. aug. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!