Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi a6 2006 2. 0tdi tankoltam...

Ocsikke1992 kérdése:

Audi a6 2006 2. 0tdi tankoltam beleveletlen 8 liter benzin 80km mentem vele mire eszre vetem . Biztonsagimodba kapcsolt masnap ki csereltem azegr szelepet de most meg motor job oldalatol a turbo felol jon valami hang ketezres fordulatol haromezresig?

Figyelt kérdés
mi lehet az es lehet javitani vagy ujjat kel venni
2015. aug. 8. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Most fuss neki újból, csak előtte egy helyesírási szótárat keress.
2015. aug. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy... ne azon akadj ki hogy ír, 80km-t ment egy TDI motor benzinnel...

Hát barátom az sokba fog neked kerülni! Komplett befecskendező rendszer csere. A magasnyomású befecskendező-rendszer elemei megsérültek, mert a benzin azonnal lemossa a szükséges dízel kenőréteget. Sok más finomság is lehet még ott. Azt a motort szét kell szedni, átnézni az egész rendszert.

2015. aug. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

De akinek A6-ra van pénze, annak legyen akkor is amikor nem figyel és benzint tankol a dízelbe.

Oké hogy ez volt olcsó használtan millió km-el, meg 6 liter városba de erre gondolni kellett volna.

Ugye? Nahát most mit nem adtál volna érte ha benzinest veszel.

Abba egy kis gázolaj nem akkora baj...

De így millió felett lesz...de azért vettél dízelt mert alig fogyaszt. Akkor nyilván a javítást kifizeted a pénzből amit a benzinen spóroltál.

Jó rollerezést kívánok.

2015. aug. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem hálálta meg a motor az tuti. Talán még menthető, de húzós elsz.
2015. aug. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!