Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hengerszett Derbi SENDA 47mm...

Hengerszett Derbi SENDA 47mm TWN-ről hallottatok már? Vélemény?

Figyelt kérdés
Magáról a TWN-ről sem hallottam ugyhogy ha bármit tudtok a márkáról az már jó. Nektek volt-e ilyen márkájú cuccos, meddig birta, mire jók ezek stb..

2015. aug. 10. 17:02
 1/2 joco5582 ***** válasza:

Szia,

Konkrétan ezt nem ismerem, de TWN azt jelentheti, hogy Taiwani. Szinte minden ott készül - ettől még lehet jó. Szerintem ha sokkal drágább a márkás érdemes lehet megpróbálni. Mondjuk a 47mm-el nem lesz a világ. Ez pont 50ccm. Esetleg ár érték arányban egy 70-es már nem lenne sokkal drágább

Remélem segítettem

2015. aug. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia

Köszönöm, igen jó hogy írtál. Sajna mégsem volt raktáron a webáruháznak. De a 47mm az a 70ccm. az 50esnek 39.86mm a furata. Most Naraku 50es vas hengerszettet vettem, mert sajna abból se volt 70es, pedig már hetek óta vártam. Na de mind1 egy 20as volt csak és nem kellett erősített főtengely se. Olasz hengerek már komoly 50-100ezerbe vannak mindennel együtt.

2015. aug. 17. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!