Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorral mi lesz ha 3 asból...

Motorral mi lesz ha 3 asból visszaváltok 3 asba?

Figyelt kérdés
Mentem a simsonnal 40 el, és visszaváltottam 1 es be.Lehet valami baja?

2015. aug. 11. 22:55
 1/9 A kérdező kommentje:
Visszaváltok 1 esbe, Bocs.
2015. aug. 11. 22:56
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
semmi, bírják azok a kiképzést.
2015. aug. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen tesó! ment a zöld!
2015. aug. 11. 23:13
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Négyesből is váltottam vissza egyesbe. Csörgött mint az állat, meg majdnem előre is dobott, de nem lett baja. A Simsonok nem adják fel egykönnyen :)
2015. aug. 12. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ohh megnyugodtam!! Köszönöm szépen! Ment a pacsi neked is haver. ;)
2015. aug. 12. 02:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Simsonban asszem nincs leszabályozás, igy max felpörög csillió fordulatra, aztán hirtelen lelassulsz.
2015. aug. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De nem hibásodhat meg így a motor?
2015. aug. 12. 17:43
 8/9 anonim ***** válasza:

nem lesz semmi baja.

anno volt egy simsonom amit már nagyon utáltam és azzal szórakoztam hogy meghúztam neki 4-be, jó.. olyan gyönge volt már hogy alig ment 30-40el, na aztán vissza raktam egyesbe, kuplung kienged és azon kívül hogy felpörgött a motor meg csörgött zörgött, semmi baja nem lett, mivel kb 50x csináltam ezt meg vele, kíváncsi voltam meddig bírja :D

a váltónak semmi "baja" nem lett, legalábbis ugyan úgy működött tovább.

jó biztos nem tett neki jót, de egy évbe egyszer csinál vele ilyet az ember, az nem oszt nem szoroz semmit.

ja és végelgyengülés okozta szegénynek a vesztét, egyszer leállítottam, és soha többet nem indult be utána :D

2015. aug. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kezdek megnyugodni!! Kösz srácok!! Mindenkinek ment a zöld pacsi,kivétel nélkül!!
2015. aug. 12. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!