Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen szép megjelenésű és...

Milyen szép megjelenésű és nagy, tágas, , üzleti'' terepjáró kocsit ajánlotok nekem? 20-30millió Ft ért ( lent írom )

Figyelt kérdés
Esküvő és rendezvényfotós vagyok. A jelenlegi fizetésemből már megengedhetem magamnak hogy egy olyan autót vegyek amivel pl tényleg illik megjelenni egy olyan esküvőn ahol több száz vendég van stb. Mindenképp nagy testű !terepjárót! szeretnék, nem sportautót... kényelmetlenek számomra.. 194magas vagyok és utálok olyan kocsiba beülni.. BMW 525D is alacsony volt nagyon.. 25-30 milliót szánnék most autóra .. elegáns megjelenés-emellett mindenképp böhöm nagy testű legyen!, sok lóerő, nagy csomagtartó, és még ami elfér egy ilyen autóba.. Nem muszáj olyan amit csak M.o-n kapni... mivel sokat járok Németországba, Hollandiába, Angliába, néha Franciaországba is..

2015. aug. 12. 00:03
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

7# senki nem mondta hogy hazai vagyok, nem itthon dolgozom, itt csak néha... havi 15-20 ezer eurot keresek fotózással, emellett mehatronikai mérnökként is dolgozom részmunkaidőben ( + 5.000euro/honap) .. Nem sok mindenre kell költenem, így nem nehéz összeszednem ennyi pénzt, főleg ha van olyan hónap amikor tényleg dolgozok végig, nem vagyok szabin stb.. Sofőrről annyit, hogy szeretik én vezetni mellesleg nem sztár vagyok, hanem fotós. :) Az én kocsim had vezessem már én! Elmentem egy Mercis barátomhoz, ő pedig egyenesen az autócégéhez, ott körbemutatta az ilyen kategóriáju autókat és hát van 1-2 ami nagyon tetszett... szerintem Merci re váltok, vagy maradok BMW M50D-nél..


Üdv.

2015. aug. 14. 01:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!