Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Régi swift ajtónyitó leszedés...

Régi swift ajtónyitó leszedés /javítás?

Figyelt kérdés

Valószínűleg a bovden kiakadt valahol, mert csak kívülről nyílik az ajtó. A könyve azt írja, tekerjük ki a csavart, és szedjük ki az ajtónyitót (majd a kárpitot is).

Na de nincs ott semmiféle csavar! Valaki tudna segíteni nekem? 99-es évjárat.

Vagy vigyem el valahova? De egy ilyen banális dologgal nem szívesen mennék szerelőhöz, mert szerintem 5 perces meló, csak tudnám leszedni azt a fránya kárpitot.


2015. aug. 12. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:

a belső ajtónyitó kilincs leszedésére gondolsz?


na azt ugy kell leszedni hogy leszeded a könyöklőt, kitekered a kárpit csavarjait

Aztán fogsz egy csavarhúzót és felülről óvatosan kinyomod a kilincs peckét.

Müanyag pattintós peceklefelenyomni és közben oldalra is picit nyomni a csavarhúzót és akkor nem törik hanem kiugrik és ki tudod venni

De ha nincs kézügyeséged vagy félsz hogy eltöröd akkor kérj meg egy szerelőt az a tuti:)

2015. aug. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Így már menni fog!

Férjem fél a műanyag töréstől, azért nem csinálta még meg, nekem menni fog (azt hiszem).

Tényleg köszönöm a segítséget!

2015. aug. 12. 15:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez alapján meg tudtam csinálni :

[link]

(nekem a régi belső kilincs füle tört el, azt kellett kicserélni)

2015. aug. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. aug. 12. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!