Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 125 4t motorválasztás?

125 4t motorválasztás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A segítségetekre szorulok! Szeretnék venni egy új motort, de amiket eddig kinéztem (Pl.: Sachs ZX, Beta RR) nem nagyon van itthon használtban. Így arra kérnélek titeket, hogy küldjetek pár motort, amit érdemes megnézni!

Kritériumok:

-Használt elérhetőség (300k alatt)

-125ccm

-4 ütem

-Enduro vagy Supermoto kivitel

-2005 vagy újabb

(+Pont ha fordított villa van benne!)


Előre is köszi mindenkinek!

Talán még érdemes megjegyeznem hogy Ausztriához közel lakom, így ott is lehetnek eladók!



2015. aug. 14. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:

125-ös négyüteműt nem vennék, max robogóban.

nekem gyengék.

főleg 300 ezer alatt, mert azért nem kapni modern jó motort, csak régebbi kukorica darálókat.

mondjuk rendszám nélkülieket lehet kapni jókat már, de akkor már inkább valami 450-es jószágot vennék.

vagy az A1 jogsi miatt akarsz 125-öst?

mert kW szerint vannak olyan motorok ahol belefér a 250-es is, és az már egy fokkal jobb.

amúgy kalap kabát ez a 125 4t, hogy milyen típust veszel, kb egykutya mind, annyi hogy ne legyen ritka, és ne legyen olasz.

2015. aug. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért szeretnék mert nem sokkal erősebb mint egy 50-es (15le) és 2t 125-öt már nem engednék szülők. Így gondoltam ez megfelelne, mert cserébe még kapok elég nagy adag nyomatékot is, és sok előnyt. Pl hogy nem kell olajat vinnem magammal benzinkútra.
2015. aug. 15. 11:59
 3/6 A kérdező kommentje:
Még azt nem említettem, hogy nem motoroztam előtte túl sokat, nem szeretnék rögtön nagymotorra ülni. És vicces hogy azt mondod hogy ne vegyek olaszt, mert pont ezt néztem :D [link]
2015. aug. 15. 12:06
 4/6 anonim ***** válasza:
husqvarna sms 125 ez a best szerintem
2015. aug. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem nem igazán tűnik 4 üteműnek... és ha pl szereznék egy vázat vagy hibás motort, és egy 4 ütemű blokkal összefaragnám?
2015. szept. 2. 16:29
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor smr na :D
2015. szept. 3. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!