Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Injektoros robogó?

Injektoros robogó?

Figyelt kérdés
A honda oldalán találkoztam 50cm3 injektoros motorral. Ez a befecskendezés mennyire van szerintetek kiforrva a robogóknál? Érdemes lehetne egy ilyent megvenni, vagy inkább ue árért egy karbis, pl piaggiót? Megbízhatóság, fentartási költség merre vihet?
2015. aug. 14. 16:26
 1/5 joco5582 ***** válasza:

Nem is kérdés, az injektoros Honda sokkal jobb választás. Csak néhány típus esetén érdemes elkerülni az injektoros motort. Sokkal kevésbé macerás, mint a karbis. Nincs úszó, fúvókák, karburálás, ésatöbbi.

Remélem segítettem

2015. aug. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Piaggo typhoon, és a honda között vacilálok, mindkettő szép, teljesítményben sem látok különbséget. Egyik olasz, másik japán.
2015. aug. 14. 18:49
 3/5 joco5582 ***** válasza:

#1: Nagy japán bérenc vagyok, de mivel itt új motorokról beszélünk, azt mondanám - ki kell próbálni. Melyik kényelmesebb, melyik praktikusabb, melyik áll Közelebb a vezetési stílusodhoz.

Van hogy nem lehet megmagyarázni miért tetszik valami. Ilyenkor a bosszúságokat is kárpótolja a jó érzés. Mindkét motor gyakori megbízható

2015. aug. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
na. 2t typhoont vettem. akit érdekel. folytás után 80-at vitt mutató szerint. amugy olyan 55-el használom, harap a gép, és tényleg nem fogyaszt 3.1 felett, pedig melegíteni szoktam.
2015. okt. 25. 00:44
 5/5 joco5582 ***** válasza:
#3: Egészséggel használd el 😃
2015. okt. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!