Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mien alkatrészekekkel tuningol...

Nekroo kérdése:

Mien alkatrészekekkel tuningoljam a simsonom?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Mar utanna nezegettem csak azt nem tudom hogy mien alkatreszek tehat fötengely föfuvoka meg ienekre gondolok karbi ezek.60 ccm simson akarok majd csinalni es egy vrezo es kene csak nem tudom hogy hol kell venni meg hogy hany fordulatra kene tervezni kene csak azt se tudom hogy hol lehet. meg azt is irjatok mar meg hogy mennyi penz lenne megcsinalni. elöre is köszi a valaszokat . hulye valaszt nem kerek kosz.kb ilyenre szeretnem..itt a link: https://www.youtube.com/watch?v=exNUCQM2d6s ez meg mar amikor kesz van: https://www.youtube.com/watch?v=qsTAhQeMIfc

2015. aug. 14. 16:40
 1/6 anonim válasza:

sok mindennel lehet,hengert furatassál,ne vegyél neten én azt nem ajánlom,inkább keresel valakit aki kifurja meg megcsinálja 4 felömlősre.

Lehet tuningolni:

Hengeren

Karbin

Kipurendszeren

Gyujtás(ducatit ajánlok,de a babetta is jó,jobb mint a gyári,pörgösebb)

meg áttétel

2015. aug. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
3 sebességes simot fogok tuningolni kel meg pluss seb is nem ?
2015. aug. 18. 13:35
 3/6 A kérdező kommentje:
karbi mien a tartosabb jobb minoseg a dellorto vagy az amal ??
2015. aug. 18. 13:35
 4/6 anonim válasza:

En amalt vagy mikunit vennék,mikuna japán szeretem a japán cuccokat.

Hát sebesség szerintem egy hosszú 4-s váltó nem árt de ha már egyszer veszel bele akkor 55ezerér 5.sebességest hosszú.

Amalt vennék,dellortóval van gond,szval kell levegőszürű az oké meg minden fene.én amalt vennék :)

2015. aug. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bebaszna ha az amal van a mikuni jobb lenne mint a Dell'Orto, persze a Dell'Orto nem való keletnémet fosokra mert nem azokhoz van gyártva
2015. szept. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szia ezen az oldalon vehetsz köbcentire és fordulatra hangolt kipufogot [link]
2015. szept. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!