Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha a Pannóniával az első 500...

Ha a Pannóniával az első 500 km-es bejáratásnál az ajánlott 50 km/h-t nem lépem át negyedik fokozatban, akkor folyamatosan lehet vele menni megállás nélkül?

Figyelt kérdés
Nem kell pihenőt tartani, hogy hűljön, hogy elkerüljem a dugattyú beszorulást? 5 századra van illesztve a henger.
2015. aug. 15. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Legelőször ha van időd rá, tedd ki az udvarra azt hagyd pattogni alapjáraton magába. Ha nagyon szereted és azt akarod, hogy kimenjen a világból, terhelés nélkül három tankot adj meg neki. Én nem mennék vele ilyen messzire mert sajnálnám. Lehet, hogy végigmegy szorulás nélkül, de a gyárak sem véletlenül járatják be a motorokat tehermentesen. Az érdes felületeken a terhelés hatványozza a kopást.
2015. aug. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már pattogtattam valamennyit, olyan 1-2 liter benzint. De komolyan mondod, hogy több tank benzint pattogtassak el egy helyben? Amúgy hogyha megállok 5 km-enként, és lakott területen kívül megyek vele elhagyatott úton, ahol nem zavarok senkit, akkor úgy jó lesz? Mert egyhelyben sosem fog úgy bekponi, mintha 50-nel mennék vele.
2015. aug. 15. 11:27
 3/3 A kérdező kommentje:
Az 1:15 -ös keverék, és az olaj gyenge minősége miatt, már így is slusszolja a gyertyát elég sűrűn. Az ilyen darált mákszerű olajat beleszórja a gyertya közé, hogyha sokáig járatom egy helyben. Azért nem ártana kifelé égnie is egy kicsit szerintem.
2015. aug. 15. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!