Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért kell ez nekem?

Miért kell ez nekem?

Figyelt kérdés

AM jogsira mennék(segédmotor). Az oktatóm azt mondta, hogy ezek kellenek.

-sisak(egyértelmű)

-hosszúszárú nadrág(még ez is okés)

-bakancs(rendben elnézem)

-könyék és térdvédő(mi az istennek?)

-motoros kesztyű(e?)

-bőrdzseki(really?)

Rutinviszgára kellenek ezek(meg majd később forgalmira is.) de a rutinpálya kb. 40 méter és közben max 20km-el tudok menni. Azzal nincs bajom hogy lassam kell mennem. Azzal van bajom hogy 42 fokban el fogok ájulni vizsga közben. Most komolyan minek nekem egy 50cc-s yamahához harci páncél?



2015. aug. 15. 10:02
 1/5 Technokol Rapid ***** válasza:
100%

Mindenkinek kell. Egyszer túléled. És kesztyűt mindig hordj mert ha eltaknyolsz és nincs rajtad akkor szopsz.

Mondjuk nekem nem kellett bőrdzseki...na mindegy. Téged biztosan jobban szeret az oktató :D

2015. aug. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél nyámnyila, egyszer kibírod.

Kibírják az üveggyári munkások is a napi 8 órát 60 fokban, ne sírjon a szád egy óra miatt a szabadban, ahol még a szél is fújhat és hűthet :) Sok sikert!

2015. aug. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Amúgy biztos kibírom csak tapasztaltam hogy milyen rövidnadrágba meg trikóba menni és még kemence volt az út. De nem baj. Amúgy ha azt írjátok hogy egyszer kibírom akkor ez azt jelenti hogy jogsi után nem lesz szükségem ezekre de jó ha van?
2015. aug. 15. 10:33
 4/5 Technokol Rapid ***** válasza:
Igen! A rutint meg a városit ki kell bírnod és utána ha akarsz egy szál fa*zban (és persze bukóban) is motorozhatsz.
2015. aug. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát ha egy szál f×szban azért nem is de azért meggondolom :D
2015. aug. 15. 15:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!